דפים

יום שני, 6 בינואר 2020

אוי כפרה GOOP בגלובוס הזהב

כשאתם שומעים את צמד המילים "גוונית' פאלטרו", על מה אתם חושבים? 
על "שייקספיר מאוהב", השמלה הורודה ההיא של ראלף לורן? על שנות ה-90 העליזות והשיער התואם עם בראד פיט? 
אם עניתם כן על כל אחת מאלה, אתם כבר ממש לא בעניינים, כי כבר שנים רבות שגוון כבר לא ממש שחקנית (היא הופיעה בשנים האחרונות רק כזוגתו של איירון מן וגם את זה היא לא זוכרת, ועכשיו בתפקיד קטן בסדרה החדשה "הפוליטיקאי" בהפקתו של בעלה הטרי). גוון מינפה את עצמה משחקנית, לבשלנית ולגורו לייף סטייל של האלפיון העליון. 
משם, הדרך ל-GOOP היתה קצרה. 
GOOP, למי שחי מתחת לאבן (קריאה מומלצת כאן), התחיל כניוזלטר וכיום הוא האתר של גוון שדוחף למבקריו בקבוקי מים עם אבן קוורץ ב-80 דולר, ערכת חוקן קפה ב-135 דולר, מעמד שלוחץ על משחת השיניים ב235 דולר, מושב אידוי לפושפוש שגניקולוגים מתחננים שלא תנסי אותו, ערכת חלב-גמלים שמגיעה אליך עד הבית, סיר בישול מטיטניום ב-775 דולר, ספריי אנרגטי נגד ערפדים ב-27 דולר (מציאה!), ביצת יוני שאת אמורה לדחוף לרחם ולהתפלל שתביא עליך אנרגיות הילינג ולא דלקת בדרכי השתן, והיד עוד נטויה. 
אגב, לא המצאתי אף פריט ברשימה.  
לא ממש ברור מי קהל היעד של GOOP אבל מה שברור הוא שגוונית' מיתגה את עצמה בשנים האחרונות כמלכה מורמת מעם ומהמדע, ואנחנו, האספסוף, פשוטים מדי בכדי להבין את הקיום הנעלה בו היא חיה, נושמת, ומאדה את הפושפוש שלה. 
I freaking love this woman. 

מה שמביא אותי ל"שמלה" של פנדי שהיא לבשה לגלובוס הזהב אתמול:
צילום: Getty

תרגעו, אני לא אוהבת את זה. 
לא את הבייבי דול בצבע עלוקות שמדביקים לתחת (חפשו את זה ב-GOOP), 
צילום: Getty

לא את התחתונים והחזייה שמתחת, 
צילום: Wenn

ולא את הקונספט של שלוש שרשראות בולגרי שנתפרו יחדיו לפנים הצווארון. 
צילום: Getty

מה שכן, אני רוצה לקחת דקה ולהעריך את מלאכת התפירה המדוייקת באסון המלמלות השקופות הזה:
צילום: Getty

יש כאן משהו כמו 4 שכבות של בד שקוף כלשהו שהמוח שלי לא מצליח לעכל כרגע, ועדיין הבטן העליונה שלה נראית חשופה, כאילו היא לובשת שני חלקים. מרשים מאוד. 

וחזרה לאסון הזה שהוא למעשה מושלם. 
צילום: Getty
והוא מושלם כי הנה, אנחנו מדברים עליה. ולא מדברים עליה כמו שאני מדברת על שחקניות ריאליטי דרגה ד שרוצות תשומת לב. לא - this is not sloppy work. להיפך: זה לוק מדוייק בעל סטייטמנט, שמישהו הינדס ומדד ותפר וחשב על כל פרט קטן שעכשיו אנחנו מדברים עליו, והיא בתורה, דופקת חיוך מתנשא מאוזן לאוזן וחושבת לעצמה, 
Gotta give my people what they crave. 

האישה, וה-GOOP - גאון. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה