דפים

יום רביעי, 8 בינואר 2020

אוי כפרה הגלוב'ז: כתפיים ענקיות

אני לא סגורה על זה במאה אחוז כי אני חיה על אי בודד ללא חנויות בגדים, אבל אם לשפוט לפי השטיח האדום של הגלובז ביום ראשון, "כתפיים ענקיות" הם הטרנד החם של העונה. 
עונות. עוד יש דבר כזה? בסופ"ש היינו בים ואני מתגעגעת למלתחת החורף שלי, אבל למי איכפת, בואו נחזה בהגזמה הפראית שהיא בל פאולי בשמלה של מיו מיו. 

בל בת 27 אז היא צעירה מדי בכדי להבין את בדיחות "בית קטן בערבה" שלי אז אנסה זווית אחרת.
תגידו, זה לא קצת הרבה? גם שרוולים פלופים (not a typo) ענקיים, גם מחשוף משוגע, גם סרט חמוד במותן וגם בד כותונת לילה קשיח?
צילום: Getty

Is this what the kids sleep in these days? כי זה נראה מזה לא נוח. תנו לי את הטרנינג עם הלבבות שקניתי ב-גאפ ב-2013 ולילה טוב.

גם דקוטה פנינג לבשה כותונת לילה עם כריות אוויר בילט-אין, למרות שאני חושבת שהיא התכוונה למראה סינדרלה.
צילום: Getty
אופסי!

ג'נינה גבנקר לבשה שמלה חצי שקופה / תחרה מנצנצת עם שרוולים שנראים כמו המצופים של הבן שלי, ותנו לי לספר לכם שאנחנו לא זזים מטר בלעדיהם והם תמיד יושבים לי בתא המטען באוטו ואני לא יכולה לראות אותם יותר (#החייםעלאיבודד).
צילום: Getty

מי לבש אותם יותר טוב?


איילה פישר ו-דבינה רנדולף נראות על הכיפאק אבל גם שקצת כבד להן  בדו ראשי.
 צילום: Getty


ג'ודי קומר היא זיקית אופנתית מושלמת: כל אאוטפיט שהיא לובשת נראית עליה אחרת לגמרי, היא נראית שונה מ-לוק ללוק. לגולבז היא בחרה בשמלה שאני נשבעת לכם שאילולי הקימוטים הייתי מעבירה אותה לרשימת "המתלבשות הטובות של הערב".
צילום: Getty

השמלה הזאת שונה, memorable, עם אלגנטיות כמעט מפתיעה וצבע ירוק עמוק ומשגע.
וחוץ מזה, האינטרנט טוען שהיא התלבשה כמו בייבי-יודה, וכולם עפים עליו עכשיו
 so what's not to love?

אז ביססנו שהשנה אני בקטע של שמלות הזויות (ג'יי-לו אני מסתכלת עליך), אבל שמלה אחת לקחה את הכתר, ולמרבה הצער היא לא יורדת לי בגרון.
צילום: Getty

וזה לא שאני לא מנסה. קייט בלנשט היא עילוי אופנתי בעיניי, she elevates every outfit she wears, ואני חושבת שהיא באמת ובתמים מעריצה של "אופנה" בנשמה.
But this is alot of look, ואני לא מצליחה להסגר על אם אני אוהבת את זה או לא.
מצד אחד, רתמת החזה הזה פשוט מכוערת.
צילום: Getty

קוראינו הקבועים יודעים ש"מכוער" זו לא מילה שאני משתמשת בי אי פעם לתאר את תחושותי כלפי בגד, ובטח ובטח שלא כבסיס "לפסול" לוק שלם. "יפה" או "מכוער" זה לרוב עניין של טעם אישי ואין לי איך להתווכח עם טעם אישי. אבל "מכוער" זה הכי קרוב למה שהחלק העליון מעורר אצלי.
 Obviously this was an intended design choice, אבל האופן שבו הפס האמצעי מסתיים לו כך ללא שום הקשר בתחתית הצוואר גורם לי לאי נוחות בגוף.
צילום: Getty

והכתפיים של השמלה מלחיצות אותי, שמא עוד שנייה הם יורות עלי רעל מעוור ישר לעיניים:

אחחחח איזה סרט.
אניוויי, מכוער.
מצד שני, אני מתפעמת מהמקצוענות של העיצוב והתפירה. תראו באיזו עדינות הכנפיים האלה מחליקות לה על הכתפיים, ובכלל הקפלים העדינים לכל אורך הבד. זו עבודה מעולה!
So basically, can you hate-admire a dress?: כי אני חושבת שזה מה שאני: שונאת את השמלה, אך מעריכה אותה לאללה.

אבל עזבו אתכם מכל זה. ביונסה הגיע, שי'ז אין דה האוס והיא הביאה איתה את הגולדן גלובז (sorry not sorry) ובקבוקי שמפניה מהבית.
צילום: Instagram
לחיים!
רוצים עוד מהגלוב'ז?

ג'יי לו נותנת את כולה כאן
מישל וויליאמס מנצחת בשמלה הריון כאן
סלמה הייק רוצה שנדבר על החזה שלה אז הנה
וגם גוונית' פאלטרו אז קבלו

תגובה 1:

  1. ההשוואות קורעות! וברור שיואב לוקח בלי למצמץ!

    השבמחק