דפים

יום שני, 6 בינואר 2020

אוי כפרה הגלוב'ז: המועמדות הגדולות

גלובוס הזהב הוא טקס מעניין: מצד אחד זה טקס הרבה יותר כיף מהאוסקרים, והכוכבים נוטים לשתות יותר (כי גם מגישים אוכל), להינות יותר, ולהעיז יותר בבחירות האופנתיות שלהם. מצד שני, זה סוג של פוש רציני לפני האוסקרים - המועמדויות לאוסקרים נסגרות השבוע, אז יש לכוכבים הזדמנות אחרונה לנצנץ ולדפוק הופעה שמצביעי האקדמיה יזכרו רגע לפני שמצביעים על רשימות המועמדים. 

אז מה לבשו הכוכבות המשתוקקות להופיע ברשימות המועמדים הנכספות? 

כל מה שאקוופינה נוגעת בו - זהב: Ocean's 8, Crazy Rich Asians, שיר הראפ שלה My Vag. הבחורה יודעת מה היא עושה, והיא עושה את זה בדרך המיוחדת שלה. השנה, היא זכתה בפרס השחקנית הטובה ביותר (השחקנית האסיאתית הראשונה לזכות!)  על המשחק שלה בסרט  הקומדיה The Farewell, שהוא יותר סרט רגיש ואינטימי על קשרי משפחה מאשר קומדיה אבל למי איכפת, היא מושלמת. 
ואפילו שמלת הדיור שלה מקבלת אצלי ציון עובר פלוס פלוס.
צילום: Getty
זה שונה, זה מוקפד, זה מאוד היא, זה פשוט עובד.  
צילום: Getty

גם הלוק של ביני פלדסטין עובד, אפילו עובד מאוד. 
צילום: Getty

כן, יש פה הרבה: השמלה המנצנצת של אוסקר דה לה רנטה, הקפלים שבחצאית, העיטורים מסביב למחשוף ולכתפיים, העגילים, הקשת בשיער. שלמות מכף רגל ועד ראש. 
ועכשיו רוצו לראות Booksmart וחזרו אלי ולשמלה של קייטלין דוור. 

כל כך אהבתי אותה בסרט ואני כל כך מפרגנת לה על "Unbelievable" שאני ממש רוצה לאהוב את שמלת הולנטינו שלה וזה כמעט מצליח לי. 
צילום: Getty

בואו נגיד שאני מעריכה מאוד את המאמץ, ושהיא יפה וצעירה והרעננות שלה הופכת את הלוק מ"קים קרדשיאן מתחפשת לספה ב-מט גאלה" ללוק מרענן ומגניב. 
למעשה, ככל שאני מסתכלת על זה יותר, אני יותר אוהבת את זה. מה קורה פה? 
צילום: Getty


את השמלה של לורה דרן, לעומת זאת, אשנא לנצח, ולפי רמת ההשקעה של לורה באיפור-שיער, נראה שגם היא דיי ויתרה על הלוק. 
צילום: Getty

רנה זלווגר זכתה בפרס שחקנית הדרמה הטובה ביותר והזכירה לחברי האקדמיה בנאום הזכייה שלה שהפעם האחרונה שעלתה על הבמה הזו היתה לפני 17 שנה. והיא עשתה את זה בשמלה של ארמני שישבה עליה כמו כפפה. 
צילום: Getty

אז נכון, היא נראית נפלא. אבל להגיד לכם שאזכור מה היא לבשה מחר בבוקר? לא בטוח. וזה בסדר. 

מרגו רובי היתה מועמדת לשחקנית המשנה הטובה ביותר עבור 7 הדקות המצטברות שבילתה על המסך בסרט "Once Upon a Time... in Hollywood" - סרט שנהניתי ממנו מאוד למרות מחסור קל בעלילה ממשית. 
אני חושבת שגם מרגו לא כל כך הבינה למה היא מועמדת אז היא בחרה בשמלה סתמית לחלוטין מבית שאנל, שהבהירה לנו שהיא יודעת שאין סיכוי שהיא זוכה במשהו הערב.
צילום: Getty

נכון ממש בא לכם שהחצאית היתה מכנסיים? 

סירשה רונן גם באה לבושה בשמלת סלין שסיפקה המון סקס אפיל מהצד,
צילום: Shutterstock

אבל מקדימה נראתה mehhhh. 
צילום: Getty

אבל מה שבאמת היה חסר כאן זה ה-וייב. 
סירשה מגלמת את ג'ו באדפטציה העדכנית ביותר ל"נשים קטנות", שטרם ראיתי אבל אומרים עליו שהוא סרט מצויין. אבל מה, ברור לסירשה שסיכויי הזכייה שלה אפסיים: כמעט אף אחד מחברי האקדמיה לא ראו את הסרט וגם לא מעניין אותם לצפות בו כי (לטענתם) "זה סרט של בנות". 
כן.
בשנת 2020, "זה סרט של בנות" הוא עדיין תירוץ לא לראות סרט ולשקול להעניק לו פרס, לעומת עשרות סרטים אחרים אודות בנים ומסע התבגרותם, שחברי האקדמיה דווקא מרגישים שהם רלוונטיים אליהם ואף יעניקו להם פרסים. 
אז למה שסירשה תשקיע בכלל? Fu* k the patriarchy.
אני איתה. 

גם ג'יי-לו יודעת שאין סיכוי שהגברים הפלצנים של האקדמיה יעניקו לה פרס אבל היא ממש רוצה מועמדות (לאוסקר) אז היא נתנה פוש רציני, בשמלה של ולנטינו שהעולם שנא. 
 צילום: Getty

ואני משוגעת עליה. 
צילום: Getty

ג'יי-לו מגלמת חשפנית בשם רמונה בסרט Hustlers, ואם אתם עושים משהו טוב לנשמה היום, תראו את ריקוד העמוד שלה מהסרט ותודו לי על זה אחר כך. 
אבל עכשיו באמת. ג'יי לו ממש ממש רוצה מועמדות לאוסקר, אז היא השאירה את השמלות הצמודות, את השסע עד עצם הירך ואת ה- sexy face בבית, ובמקום, עטפה את עצמה במתנה עבור השופטים והצופים בבית. 
צילום: Getty

זה לא הצליח לה יותר מדי, והיעדר ה-סקסי פייס מעיד על כמה היא מצטערת על הבחירה שלה אבל בעיניי? 
J-Lo, you are a gift to the world ad we don't deserve youרוצים עוד מהגלוב'ז?
גוונית' פאלטרו on brand כאן,
וסלמה הייק דורשת לדבר עם המנהל כאן

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה