דפים

יום שלישי, 28 בינואר 2020

אוי כפרה הגלוב'ז: המלבשות הגרועות

לאלה מכם שאומרים שאני אף פעם לא מפרגנת, הקליקו כאן למתלבשות הטובות של הטקס. 
לאלה שבאו להנות, קבלו את מצעד הגרועות. 

 זה לא שיש לי ציפיות גבוהות מסיינה מילר או משהו אבל אחותי, עלית רמה במדרג האימה של הכפרה. 
צילום: Getty
This is like a train wreck that occurs when a bust from 2006 meets a beach towel at a fabric store for satin pieces no one wanted. Ever. 

נשאר שנייה ב-2006: זוכרים את The Hills? ולמבינים באמת - Laguna Beach? אני יודעת, אני יודעת, זה לא ריאליטי של ערוץ Bravo אבל הם כן הצמיחו את קריסטין קוולירי, שכבר 14 שנה עושה כל מאמץ להיות רלוונטית. אני בטוחה שלא לזה היא התכוונה אבל - הנה, אני מדברת עליה! Success? 


צילום: Getty
על משקל "יש לך משהו עצוב בעיניים" --> יש לך משהו נוזל בציצי. בא לי למשוך לך את זה למעלה.

ועוד בפינתנו "כוכבות של שנות האלפיים המוקדמות":
מה קרה לרייצ'ל בילסון? ומה היא עושה מאז "Hart of Dixie" - תכנית מטומטמת שממש אהבתי לצפות בה בסתר? מישהו יודע אם היא ו-ווייד בסוף היו ביחד?
ובחזרה לשמלה:


צילום: Getty
מה לעזאזל? לשמלה יש קטע - נניח - אבל משהו בסטיילינג פשוט לא עובד לי פה. המחסור בשרשרת? האודם? אולי אם היתה אוספת את השיער, נניח כמו...?צילום: Getty
וואו וואו, טו מאץ'.


צילום: Getty
רוני מארה היא עוף אופנתי מוזר. או שאתה אוהב את השיט שלה, או שלא. בעיניי היא נסיכה גותית שחושבת שהיא מתלבשת מגניב כשלמעשה היא סתם נראית כמו רוח רפאים דיכאונית שלא הצליחה להחליט אם היא רוצה להסתיר את אבריה הצנועים למטה, או לשחק איתנו את משחק "זו פיטמה? אני רואה פיטמה?" למעלה, ובכלל היה לה קר אבל מחממי האוזניים המנצנצים החליקו לה יותר מדי למעלה והיא החליטה שלא להחזירן לאוזניים אלא להפוך את הרגע ל-fashion statement. 
אחותי, את מעייפת. 

נטשה ליון הוכיחה את עצמה כשחקנית מרתקת שהתבגרה לא מעט מאז ימיה ב"אמריקן פאי"' ("בובה רוסית" חייבת להיות ברשימת הצפייה שלכם). ממש רציתי לאהוב את הלוק שלה אבל לא יוצא לי. 


צילום: Getty
היא נראית כאילו היא עוד שנייה קורסת תחת עומס הסרט על הכתף. וזה לא שזה הלוק הכי גרוע בעולם, אבל זה נשאר איתי, יונ נואו? חבל. 


צילום: Getty

אבל הכי חבל לי על סקרלט ג'והנסון. 


צילום: Getty
היה יכול להיות פה משהו טוב. אני אמנם לא משוגעת על בד טפטה, והרשת שמחזיקה את המחשוף שלה במקום בצבע הלא נכון, והמשולשים של המחשוף הם לא כוס התה שלי אבל סקרלט ג'והנסן ניסתה לייצר פה רגע משמעותי. היא היתה מועמדת עבור תפקידה בשני סרטים שונים, וכל השטיח האדום הזה הוא בכלל פלירטוט עם מצביעי אוסקרים שמצביעים על מועמדויות שלושה ימים אחרי הגלובז, אז כאמור, זה היה אמור להיות Moment with a capital M. 


צילום: Getty
רק שכל הסטיילנג הזה מוריד, מזה מוריד אבל. אין לה מראה בבית?
ככה נראות הפנים שלי אחרי שהסתובבתי יום שלם עם קוקו מתוח מדי והכאבים בקרקפת have drained the blood from my face. 
לא שזה משנה, עדיין יעמידו אותה לאוסקר. 
נתראה שם!

רוצים עוד מהגלוב'ז? 
המתלבשות הכי טובות נמצאות כאן יחד עם חלומות הנייטיז שלי
גופ במערומיה, כאן
סלמה היאק רוצה שנתלהב מהפיגורה שלה, ובצדק
הכוכבות הגדולות נמצאות כאן
וגם כאן!
כל כך הרבה כתפיים!


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה