דפים

יום שלישי, 24 בספטמבר 2019

אוי כפרה האמיז: ברוך שפטרנו

עכשיו כשהיא הסתיימה אפשר להגיד את האמת: משחקי הכס היתה אופרת סבון (עם דרקונים, גמדים ופורנו לגיקים) מהנה ביותר: נהננו להנות ממנה, ובעיקר נהננו לשנוא אותה. ובואו: שנאנו. משחקי הכס היא ההגדרה המילונית לפוטנציאל מבוזבז. זה כמובן לא עצר את האקדמיה מלהרעיף עליה שלל פרסים בטקס האמי, כאילו ששני כותבי הסידרה לא הפליצו את העונה בחיפוף-על רק בשביל לסיים את החוזה שלהם כבר ולעבור הלאה לכתוב את הפרק הבא של מלחמת הכוכבים. 

הקאסט, שזו הפעם האחרונה שלהם ביחד, הפגיזו. 
נתחיל במלכה הבלתי מעורערת ומי שאני לא מאמינה איך בחרו לסיים לה את ה-story line המיותר עם ג'יימי לניסטר שלא ישבה בסוף על ה-iron throne: גוונדולין קריסטי בשמלה של ג'וצי. 
צילום: Wenn

זה בסדר, היו לה דברים מעניינים יותר לעשות כמו למשל, ללכת על מים.  

כמה שאני אוהבת את טוויטר, שהפכו את העונות האחרונות של משחקי הכס לנסבלות, כי אין כמו hate-watching עם עוד מיליוני אנשים במקביל. 
אניוויי, גוונדולין היתה אחת המתלבשות המעולות של הטקס, והיא מקבלת אצלי נקודות בונוס על שהצליחה לקחת שמלה תנ"כית וצנועה ולהיראות בה מפתיע ואף סקסי.

סופי טרנר, הלו היא "המלכה בצפון", לבשה שמלה של לואי ויטוון,היתה עדינה ומעניינת, ובמקביל גם בעלת זוויות חדות ועם edge. לשם שינוי LV שיחקו אותה (אפילו החגורה זורמת), רק - לא בא לכם שרשרת עם קצת יותר צבע? 
צילום: Wenn

ה-BFF של סופי, מייזי וויליאמס שמרה על הסטייל השונה והמגניב שלה:
צילום: Wenn

אמילה קלרק לבשה, בגדול, שלייקס לציצי (boob suspenders!!) מבית ולנטינו, ומשום מה אני לא שונאת את זה:
צילום: Wenn

אבל לנצח אשנא את העצירות התמידית של ג'ון סנואו. 
צילום: Getty

I digress.
נטלי אמנועל לבשה מגן-חזה שהיה קצת עמוס מדי:
צילום: Getty

מליסנדרה לבשה שמלה עם הדפס ששאב השראה מתמונת קיר במלון שדה תעופה:
צילום: Wenn

ונסיים עם מי שהיתה יכולה להיות הדמות הכי מעניינת בטלוויזיה שלנו אבל סיימה את חייה בקול ענות חלושה. 
I mean, really. Cersei Lanister was probably the best bad-girl on television. A female villain to appreciate for a lifetime. And she spent the whole last season staring out into space through her window while swiveling a glass of wine and then being buried alive by a pile of rocks in a loving embrace with her stupid brother / lover when she clearly didn't need him - that plot line ended so stupidly, AND she could have just moved 3 feet to the left and saved herself. 

צילום: Wenn
מה שאני מנסה להגיד זה שזה ממש כמו השמלה שלה. התחיל טוב, אפילו יפה ובלתי צפוי, ונגמר עם הסרט השחור העצוב הזה. 

ואחרי שהכל נאמר - וואלה מגיע להם לזכות בכל הפרסים. לא כי העונות האחרונות מצדיקות את זה, אלא כי הם הצליחו ליצור מדורת שבט שאיחדה את העולם כולו במשך 7 שנים. 

בהצלחה בהמשך הדרך!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה