דפים

יום שלישי, 19 בפברואר 2019

אוי כפרה הגארמיז: כל מי שנשאר

אז מי עוד היה בגראמיז - ובמסיבות הטרום וה-אפטרפרטיז?

קמילה קבלו לבשה שמלה אלגנטית של ארמני  שגרמה לי להכנס ליו-טיוב ולבדוק אם יש לה שירים שאני מכירה מעבר ל-Havana. בואו נגיד שיש עוד אחד שאני מכירה ותחסכו מעצמכם את החיפוש, ופשוט נסכים שהשמלה שלה משגעת ועדיין מפתיע שארמני זרמו על להלביש אותה.
צילום: Wenn

דואה ליפה, הזוכה ענקית של הערב, בחרה בשמלת ורסצ'ה של כוכבת הוליוודית סמי-מבוססת, שאולי לא ממש תאמה את וייב הערב (הגראמיז הם הערב המושלם להשתגע) אבל היתה יפייפה.
צילום: Wenn

וכן, עיניכן רואות נכון: ורסצ'ה עדיין רוכבים על הקטע של השמלות עם סיכות הביטחון.
צילום: Getty

זה נחמד והכל, אבל זה לעולם לא יתקרב לקרסוליים של אליזבת הרלי.
צילום: Getty

קייסי מסגרייבס זכתה באלבום הקאנטרי של השנה - אני עדיין לא יודעת מי זאת - ולבשה שמלה שלא ממש זעקה "אני ווינרית!"
צילום: Wenn
יותר כמו, הסטרפלס שלה זעק שמישהו ירים אותו קצת.

וגם החזייה של ג'מילה ג'מיל. 
צילום: Getty
אבל הצבע מקסים עליה!

לפני בערך שנה, גיליתי שאני יודעת לתפור. זה התחיל עם שרשרת קישוטים לקיר שתלויים עליה דונטאס צבעוניים - מתנה לחברה שילדה - וזה המשיך לגלידות, דינוזאורים, תחפושות הלווין של המבורגר (לילדון) ושקיות קטשופ וחרדל לי ולבעלי היקר (תחפושות משפחתיות זה הקטע פה, בסדר? דונט ג'אג' מי) וכו.

אמרתי שאני יודעת לתפור? התכוונתי שאני תופרת אבל אני לא מקצועית או משהו. לפעמים (אוקי, דיי הרבה, בסדר?) קורה שאני מאבדת ריכוז, או שסתם יש לי אצבעות קבב ואני שלומיאלית בטירוף, והתפירה שלי גולשת פנימה אל תוך המילוי של הדונאט.
אני חלילה לא משווה את הדונאטס שלי לשמלת הסלין של ליידי גאגא, אני רק אומרת שמי כמוני מכירה את הסיטואציה שאת עושה טעות מפגרת ואת זורמת הלאה כאילו התכוונת שזה יצא ככה.
צילום: Wenn
לפחות זה יפה ומנצנץ!

מישהי בשם מרן מוריס לבשה שמלה של גליה יהב ש-שוב!- ביאסה לי את הציונות. נניח בצד את הדוגמה, יש אנשים שחושבים שזה יפה וזה אחלה, אבל למה שקוף, למה?!?
צילום: Wenn
הפלוס היחיד: רואים את הנעליים והן אחלה טאץ'.

מכירים את ביבי רקסה? היא נשמעת כמו גירסה דלת תקציב של בריטני ספירס. לצערנו גם הסטייל בהתאם. ביבי סיפרה בעבר שמעצבים לא רוצים לשלוח לה שמלות בשל מידתה ה"גדולה" (FUCK OFF. FASHION PEOPLE). בסוף היא מצאה מעצב אבל חבל שזו השמלה הסופית.

צילום: Getty
זה היה אמור להיראות אלגנטי אבל איכשהו נראה טראשי לאללה. אולי זה האיפור? השיזוף? 

 צילום: Getty
יאפ, גם זה. נקסט. 

ריטה אורה עדיין מוזמנת למסיבות של תעשיית המוסיקה למרות שהשיר האחרון שהיא הוציאה היה בערך ב-2011 והוא היה ממש, אבל ממש גרוע. (זה שקר כי יש לה לא מעט שירים ביוטיוב אבל הם אכן נוראיים). מאז, היא מנסה לעשות ריברנדינג בתור "fashion girl". והפעם?
  צילום: Getty

אולי אם אראה את זה לבן שלי הוא יסכים להתחיל לצפות ברחוב סומסום ויהיו לי 15 דק של שקט (הוא חולה, אנחנו ביחד בבית כבר שלושה ימים והמצב... מאתגר ומצריך טלוויזיה, והרבה).

סיארה לבשה שמלה שהדגישה את מה שהיא הכי אוהבת להדגיש:
 צילום: Getty

ובואו נגיד שזה לפחות טוב יותר מזה:
 צילום: Getty

ואם כבר אנחנו בסלבס סוג ד', הפרצוף של ניקול שרזינגר אומר:
 צילום: Getty

אל תשאלו, נקרעו לי גרביוני הרשת.

רוצים עוד מהגראמיז?
היו כאלה שלבשו מכנסיים,
היו כאלה שהיו מאוד יצירתיות עם המרחב הפרטי שלהן,
והיו כאלה שפשוט איבדו את זה לגמרי.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה