דפים

יום שני, 25 בפברואר 2019

אוי כפרה האוסקרים: הפתעה!

לא באמת צפיתי באוסקרים השנה (זה ארוך מדי ואני לא בנויה להחזיק ריכוז כל כך הרבה זמן ללא ריטלין) אבל לכאורה היה מאוד מותח כי המירוץ היה צמוד השנה. כבר מזמן  שלא היתה לנו עונת פרסים כשהכל כל כך פתוח וברוב המכריע של הקטגוריות אי אפשר היה לקבוע מראש מי יחזור הביתה עם פסלון. שלוש קטגוריות בלבד היו "סגורות": שחקן השנה - רמי מלק (שאכן זכה), שיר השנה של ליידי גאגא (היא הופתעה מהזכייה שלה כמו שטיילור סוויפט מופתעת בכל פעם מחדש.......), ושחקנית המשנה: גלן קלוז, שבחרה בשמלה של קרולינה הררה:
צילום: Getty

רגע רגע, אמרתי גלן קלוז? כי הפרס בסוף הלך לאוליביה קולמן, שלבשה את שמלת ה-פרדה האומללה בתבל:
צילום: Getty

חזרה לגלן רגע: גלן קלוז הסתובבה ערב שלם בשמלה ששוקלת 20 קילו (אמיתי) רק בשביל תמונות הזכייה שילוו אותה לכל המשך חייה - לחינם. (לפחות היא נראתה מדהים וכאחת שלקחה את ההפסד שלה ברוח טובה..) פאק אפילו חליפת האפטר-פרטי היתה משגעת והיתה הולכת ממש טוב עם אקססורי מוזהב בצורת פיסלון.....
צילום: Getty

Glenn you are a f**king legend.

לעומתה, אוליביה קולמן לבשה שמלה משעממת עם תוספת פרחונית מזעזעת שלא ממש היה ברור מה התפקיד שלה.
צילום: Getty

רצית שרוולים, כפרה? יש דרכים יותר טובות להוסיף שרוולים לשמלה, כמו למשל, נגיד, לתפור אותם לשמלה.
והסרט הענק הזה מאוחרה מתאמץ (ונכשל) להסיח את דעתנו מכותונת המשוגעים נטולת החן הזאת.

איי מין, תראו את הפרצוף שלה. זה לא פרצוף של מישהי שתכננה שעיני העולם כולו יבהו בשמלה שלה. זה יותר כמו הפרצוף שלי כשאני רצה לסופר בשבת בערב לקנות בננות, לבושה בחולצת הטי המקומטת שלבשתי כל הסופש וקוקו גבוה מקרטע כי - מי כבר יראה אותי? ואז כמובן נתקלת באקס, בשני קולגות מהעבודה ובמי שהיתה הנמסיס שלי בתיכון שנשבעתי שלנצח אראה לה מי הטובה מבין שתינו.
(אל תשפטו אותי אתם בדיוק אותו דבר).
צילום: Getty

לפחות הנאום שלה יחרט על גבי דפי ההיסטוריה כאחד החמודים.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה