דפים

יום חמישי, 17 בינואר 2019

קפטן מרוולס

הפאנץ, המקורי שלי לפוסט הזה היה משהו בסגנון של, אה, לא ידעתם שברי לרסון משחקת גיבורת על בסרט חדש של מרוול? Cuz her outfit will tell you.
צילום: Startracks
אבל אז התחלתי לחשוב על כמה אני שונאת סרטי מרוול (שלא לדבר בכלל על סרטים של DC. כאילו, מי נתן לזק סניידר להמשיך לעשות סרטים אחרי בטמן VS סופרמן?! גודמיט העולם ניצל מההרס הפוטנציאלי של מלחמת סופהירו אגו-מניאק אחד בסופרהירו מיוסר ומבואס מהחיים רק בגלל שלאמא של שניהם קוראים מרי? או משהו כזה? וואט דה פאק אני עדיין מחכה להחזר על השעות האבודות שצפיתי בסרט הזה). כאילו, הפנתר השחור היה סרט על הכיפאק ו-וונדרוומן קיבל אצלי עובר + אבל חוצמזה? פויה.
(אם אתם עפים עלי עכשיו בקטע של - אבל דד-פול! אוי אוי אוי בכי בכי של חנונים - אז סתמו את הפה. זה סרט מרוול בול לפי הנוסחה, פשוט יש בו מלא "מודעות עצמית" (במרכאות) והמון קללות אינפנטיליות שאם אתם אשכרה קונים את השטיק הזה, שזה יעני ה-אנטי-מרוול - אז אין לכם מה לחפש פה, לכו תראו Suicide Squad ותחייו בבינוניות לנצח. )

פאק אני שונאת סרטי קומיקס*.

הייתי צריכה פשוט ללכת עם הפאנץ' המקורי, נכון?

אבל כאילו, אם תספרו לי שברי לרסון משחקת את קפטן מרוול, שזה קיצור של marvelous וכוח העל שלה הוא בכלל אופנה, גם אסכים ללכת לראות את זה וגם אאמין לכם cuz her outfit tells me.


* but I hate-watch all of them. Married to a nerd. Love you Babi. 

תגובה 1: