דפים

יום שני, 7 בינואר 2019

אוי כפרה הגלובס: אישה יפה

בני היקר היה ער כל הלילה וכיוצא בזה גם אני. אז כן, לפוסט על ג'וליה רוברטס נתתי את הכותרת "אישה יפה", sue me. 

ג'וליה רוברטס לא בדיוק ידועה באיכפתיות הגדולה שלה לאופנת השטיח האדום. רוב הזמן כשהיא כבר כן מופיעה לאיזה טקס היא לובשת חליפת מכנסיים (מבורך ביותר!), אבל כזו שמצהירה: I literally do not give a s*it about hamming for the cameras. You should thank me for even being here. Now let  me hit the open bar. 

השנה, ג'וליה היתה מועמדת לפרס שחקנית השנה בדרמת טלוויזיה עבור המשחק שלה בסדרה Homecoming (היא הפסידה לסנדרה או), אז היא עשתה מאמץ ולבשה חליפת מכנסיים של סטלה מקרטני.
צילום: Wenn
אני חוזרת ומדגישה: אני חולה על חליפות מכנסיים. תנו לי מכנסיים על השטיח האדום כל היום. אבל חליפת מכנסיים צריך לדעת לעצב ולתפור, וסטלה מקרטני לא יודעת לעצב או לתפור שק תפוחי אדמה. 
Look at the fit of those pants. אוי כפרה, לא. 
צילום: Wenn

וגם, זה רק אני או שג'וליה נראית קצת.... מתוחה מהרגיל? או שזה רק גוון השיער הבהיר מדי? שיזוף מוגזם? אני לא מצליחה להחליט. כך או כך זה נראה לא משהו. 
אבל מה שהכי מבאס בלוק הזה הוא כמה הוא מזכיר את הסגנון של אמה ווטסון (ותודה לפז, ה-cheerleader הרשמית של הכפרה מיום הקמתה).
ג'וליה, יש לך כל כך הרבה ניסיון הוליוודי, וכל כך הרבה כסף לשלם לסטייליסט שימצא לה חליפת מכנסיים שלא תזכיר לי במבט ראשון את ה-signature style של ילדה שצעירה ממך בשניים וחצי עשורים לפחות.
אבל מה, צוחק מי שצוחק אחרון, כי בעוד שאני ניסיתי - וכשלתי ב - להרדים ילד כל הלילה, ג'וליה לקחת את החליפה הבינונית שלה לאכול המבורגרים אחרי הטקס, אז אני דיי בטוחה שהיא ניצחה בכל זאת. 

תגובה 1: