דפים

יום ראשון, 6 בינואר 2019

אוי כפרה הסיפתח: אמה סטון

קוראינו הקבועים כבר יודעים שאי אפשר להפריד את הלבוש של הכוכבים (ובעיקר הכוכבות) מקמפיין עונת הפרסים שלהם. ולמה אני קוראת לזה קמפיין?
 Because if you still think that actors are awarded an Oscar because they gave the BEST performance out of all the actors in all the movies all year... then you're clearly not paying attention and you should be reading past award-season posts. 
Actors CAMPAIGN for that golden statue in the same way that a potential president CAMPAIGNS to get into the white house. 
Only with much better outfits. And these outfits are PLANNED and STRATEGIZED in a way that would make Olivia Pope feel like an amateur.
אוליביה פופ זה רפרנס שעדיין משתמשים בו? 

אניוויי. 

אמה סטון היא קייס סטדי קלאסי ומעניין באסטרטגיית הלבוש של הסלבס בעונת הפרסים:
תמיד היו לאמה בחירות אופנתיות מעניינות, כמו כאן וכאן וכאן.
ואז בשנת 2017, מסיבות שאינן ברורת לאיש, אמה היתה מועמדת לפרס השחקנית הטובה ביותר עבור המשחק שלה בסרט "לה לה לנד" (ושאף אחד לא יגיד לי פה שהמשחק שלה שם היה שווה אוסקר - הוא לא, וגם היא ידעה את זה), וככל שהתקרב הטקס,  הלבוש שלה הלך ונהייה שמרני יותר, ואת הפרס שלה היא לבסוף קטפה בשיעמום הזה.

זה היה אז.
גם השנה אמה מועמדת לפרס על המשחק בסרט The Favorites, אבל הסיכוי שתזכה הוא קטן (So many amazing performances in that category, it is a TIGHT race). היא לא צריכה להתחנף לאקדמיה אז לפסטיבל פאלם ספרינגז, היא לבשה את החליפה המשגעת הזאת:
צילום: Wenn

I have absolutely no business liking this, and I don't like it. I freaking love this.

אני מתה על הפרחים הזקנים, שנראים פה שיקים בטירוף. אני מתה על הצבעים השונים בחלק העליון והתחתון. אני מתה על המבנה של האוברול, אני מתה על האלומינום מחזיר האור ואפילו החגורה יכולה להשאר מבחינתי.
צילום: Wenn

כן, קראתם נכון, התעלפתי מאוברול.
אני הולכת להבדק, ועד שיחזרו התוצאות, נחכה בשקיקה לראות מה תביא עונת הפרסים הנוכחית, ונתפלל שהסיכויים שלה לזכות ישארו נמוכים.

נתראה מחר בגלובוס הזהב!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה