דפים

יום שני, 15 בינואר 2018

אוי כפרה האקססוריז של הגלובס

לפעמים האקססוריז עושים את כל ההבדל. לטובה ולרעה.

Pop of Color:

בטקס שבו הנוכחות לבשו שחור, גם צבע נחשב לאקססורי.
מנדי מור בחרה בשמלה של רוזי אסולין, בעלת חגורה אדומה שתאמה לליפסטיק באופן מושלם, וביחד עם הגזרה הדרמטית של השמלה, יצרו מראה flawless.
צילום: Getty

אליסון וויליאמס צריכה להפסיק trying to make this fashion-girl thing happen.
צילום: Getty
זה פשוט לא יקרה בשבילך. 

סמירה ויילי מקבלת ניקוד על רעיון נחמד, למרות שהביצוע היה דיי חלש
צילום: Getty
because, honestly, look how excited she is:
צילום: Getty


ועל אליסון ג'ניי אני אפסח, ברשותכם.
צילום: Getty


אוי כפרה, האקססוריז:

קרי וושינגטון היא שועלה ותיקה על השטיח האדום. ברוב המקרים היא מתלבשת מצויין, וגם הניסיונות שלה לחדש בדרך-כלל מסתיימים בטוב. ובכן, מהראש ועד הקרסוליים, היא נראית טוב מאוד.
צילום: Getty
דרומית משם זה כבר סיפור אחר. 
צילום: Getty
אלוהים שישמור אותי, צריך לתלות את הסטייליסט שלה, כי בשביל להרוס לוק כזה צריך באמת להתאמץ. מזל טוב, כפרה, הצלחת. 

סרשה רונן שדרגה שמלה עתידנית של ורסצ'ה עם צמיד cuff מדוייק ויוצא מן הכלל:
צילום: Getty

טרייסי אליס רוס היתה נראית משגע עם או בלי הטורבן, אבל עצם נוכחתו מרים את הלוק לגבהים חדשים ושיקים לאללה:
צילום: Getty

סלמה הייק הפגיזה עם שרשרת יהלום אבל היה קשה לשים אליה לב כי כל מה שראיתי זה את השמלה שלה שעשויה בד לייקרה זול של בגדי-גוף מהחוג להתעמלות קרקע.
צילום: Getty


ונסיים בחפירה אודות אליזבת מוס והפרשנות שלי ללוק המתנחמד שלה.
למי שלא יודע, אליזבת מוס היא סיינטולוגית מלידה. אני מדגישה את ה-"מלידה" בכדי להפריד בינה - שנולדה לתוך זה כפי שאני נולדתי ליהדות, לעומת נגיד, טום קרוז שהצטרף לכת מרצונו החופשי ומאז התחלק על השכל בחיפושיו אחר האמת הקוסמית הכוללת סיפורים אודות חייזרים, מלחמות בין כוכבים, ושליט גלקטי עליון בשם זינו.
באמת.
עכשיו, שכל אחד יעשה עם הזמן שלו מה שהוא רוצה, באמת שלא מפריע לי...... עד שמדובר בכת שמפרה באופן קבוע זכויות אדם, ובמיוחד של נשים וגייז, וידועה בכך שבמשך שנים הסתירה וטייחה הטרדות מיניות של ראשי הכת בנשים החברות בה. וזה קצת מוזר שאליזבת מצד אחד היא סיינטולוגית ומצד שני משחקת ומפיקה את אחת הסדרות המדוברות ביותר בשנים האחרונות, שעוסקת בהשלכות החמורות של משטר קיצוני השולל את זכויות הנשים, הגייז, והמיעוטים בכלל. במילים אחרות: Awkwaaaaard.
אליזבת סירבה מאז ומתמיד לדון ב"דת" שלה. אבל טיפשה היא לא. היא ידעה שעם כל הפרסים שהיא הולכת לקטוף העונה, היא תהיה הרבה באור הזרקורים ומישהו כבר ידבר על זה. אז היא בחרה באאוטפיט סולידי סטייל שנות ה-50, צווארון ילדה-טובה ו-וייב של "אני תמימה וחמודה, פליז אז תשאלו אותי על הסיינטולוגיה".
צילום: Getty
סלחו לי, אני לא מצליחה לעשות את ההפרדה. "יומנה של שפחה" היתה כל-כך נוקבת ובעלת אמירה כל-כך חזקה שבעיניי אי אפשר שלא. אם מטרת הסדרה היתה לעורר דיון סביב הנושא, אי אפשר להתעלם מהפיל הענק והסיינטולוגי בחדר. ושום צווארון מנצנץ לא יסיח את דעתי ממנו.

רוצים לקרוא עוד על הטרנדים החמים של הערב?
menswear inspired
קטיפה
וכל השאר

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה