דפים

יום שלישי, 9 בינואר 2018

אוי כפרה הגלובס, גדולות גדולות.

ה-דרים טים הנשי החדש של הוליווד הכה שנית בטקס הגלובס, וכל אחת מארבע השחקניות המופלאות (פלוס שיילין וודלי הבסדר-ית, יעני ok-ish) של Big Little Lies התלבשו כמו בנות שיודעות שהן הולכות לעלות על הבמה מספר פעמים במהלך הערב.

נתחיל בלורה דרן, שהיתה אחת המתלבשות הטובות של הטקס כולו, אם לא הטובה ביותר. רוצים הוכחה? קבלו אותה בשמלה של ארמני:
 צילום: Getty

אני לא מרבה לכתוב על לורה דרן אז אולי אין לכם הרבה למה להשוות את זה אבל סמכו עלי כשאני אומרת לכם שזה הכי טוב שהיא נראתה אי פעם, אולי בכל הקריירה שלה אפילו. אולי זה בזכות העובדה שהיא אישה בת 50 שנמצאת בשיא הקריירה שלה, ומי היה מאמין שהוליווד תציע תפקידים מעניינים לאישה בת 50. 50! פאק, איי מין, אני לא מרבה לכתוב עליה כי היא אישה בת 50, I understand my demographic ועד לא מזמן היא לא ממש היתה בתודעה של קהל היעד שלי. אבל הוליווד הולכת ומשתנה לנו מול העיניים, ואנחנו חיים היום בעולם שבו אישה בת 50 חזרה לעניין אותנו. What a time to be a woman!
ורק תקשיבו לווינרית הזאת:

אוקי אוקי, אני יודעת מה אתם חושבים: מיכל, נסחפת. סולידריות נשית זה מצוין אבל האם זו סיבה להגזים עם הפירגונים? אני מרגישה נדיבה ומלאת תקווה היום (עם בונוס שינה שעה וחצי של הדיקטטור הקטן!) אז בעצם, למה לא? ואם אנחנו מביטים על שמלת הג'יבנשי של ניקול קידמן בקונטקסט השחור של הערב, גם היא נהדרת:
צילום: Getty

בכל מצב אחר הייתי מעקמת את האף על הצפיפות של הדוגמה שעל התחרה והתפרים האנכיים שעל החצאית מציקים לי בעין אבל כאמור, בקונטקסט הרחב יותר של הערב - אני בוחרת להתמקד בכך שהשמלה יושבת עליה נפלא והיא נראית מעולה.

ריס ווית'רספון לבשה שמלה של זק פוזן, ווית'רספונ-ית ומדוייקת להפליא, רק בשחור:
צילום: Getty

וזואי קרביץ עשתה את מה שהיא עושה הכי טוב: לקחת שמלה בסיסית ומעולה מבית סט. לורן ולשדרג אותה לרמת שלמות.
צילום: Getty

תראו את העגילים האלה!
צילום: Wenn

אני הולכת לפסוח על שיילין וודלי כי היא מעצבנת,
צילום: Wenn

ואסיים עם לבבות בעיניים:
צילום: Getty
ברצינות עכשיו.
שותף שלי לשעבר לדירה וחברי היקר (בואו נקרא לו פוצי) היה אומר לי תמיד, "נשים נשים, שק של נחשים". כלומר, תראו איזה כלבות אתן אחת כלפי השנייה. אז פוצי תראה: חבורת נשים סופר מצליחות שמפרגנות אחת לשנייה, דוחפות אחת את השנייה קדימה, ובאמת ובתמים נהינות אחת מחברתה של השנייה.
What a time to be a woman.
סמיילי עם לבבות בעיניים. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה