דפים

יום חמישי, 4 בינואר 2018

לקראת הגלובס: גל גדות

זוכרים את הימים היפים בהם מספיק שסלב היתה יוצאת מהבית לבדוק את תיבת הדואר שלה והייתי כותבת על זה פוסט? אני דיי בטוחה שכן. ובכן, הזמנים השתנו, יש לי דיקטטור בן שמונה חודשים שמתרוצץ לי בין הרגליים ומאיים להשליך את עצמו מהמדרגות בהיסח הדעת, יש לי ביום טוב ארבע דקות פנויות בלבד וגם בהן - המוח לא ממש מעבד אינפורמציה, שלא נדבר בכלל על מגבש דעות וניסוחי-פוסט משעשעים. 
אז אני כן עדיין עוקבת באובססיביות הרגילה שלי אחר הסלבס ולבושם אבל אני מאוד בררנית ובוחרת בקפידה על מה - ועל מי - אני משקיעה את ארבע הדקות האלה (הדירטטור נרדם - הידד!).
והפעם: גל גדות. 
כיאה לכוכבת ישראלית שעושה את זה ביג-טיים בהוליווד, לבוש מעניין הוא לא הצד החזק שלה, ולכן פחות או יותר נמנעתי מלבזבז עליה את זמן השנ"צ היקר של הילד. 
אבל! גלובוס הזהב מעבר לפינה, הכוכבים כבר התחילו לעבוד אובר-טיים עם יציאות אסטרטגיות מהבית, ומכיוון שגל משחקת באחד הסרטים הגדולים שהיו לנו השנה, חשבתי שזו הזדמנות נהדרת לבדוק מה קורה איתה, שנייה לפני שהיא פוסעת על השטיח האדום השני בחשיבותו. 

בפסטיבל הסרטים של פאלם-ספרינגז גל קטפה את פרס "הכוכבת העולה" לבושה בשמלה ממש בסדר:
צילום: Getty

וזו לא ירידה.
היא יושבת עליה נפלא, הצבע בולט, והיא השכילה להשקיט את כל השאר. זה גם לא לוק מעניין במיוחד אבל - ניחא מילא, אף אחד לא מצפה מגל להפוך ל- IT FASHION GIRL א-לה דיאן קרוגר או משהו. לא כולן צריכות להיות אג'יות ומגה-אופנתיות. באמת שזה בסדר. 

אז - WTF זה אמור להיות:
צילום: Getty

אוי כפרה, לא כל מה שהסטייליסט שלך דוחף לך לתא המדידה ואומר "זה אוסקר דה-לה-רנטה! כדאי לך!" את חייבת לקחת. אלוהים זה מחריד מכל זווית אפשרית. 
צילום: Getty
א. כולנו יודעים שאת וונדר-וומן, באמת שבגד הגוף הזה מעט מיותר. אבל המכנסיים - אווו המכנסיים. סטיב ארקל מת מקנאה. 
ב. פעם הבאה שאת מבקשת הצרה במכנסיים, תוודאי שעושים לך את זה בעלי מקצוע שמבינים עניין כי ה"חיוכים" המביכים האלה במפשעה שלך (כך אמא שלי קוראת לכפלים המשולשים האלה. הי אמא, את רואה? אני  מקשיבה לך!) מכוונים את העיניים שלי להסתכל למקומות שוונדר וומן לא היתה מאשרת, ובצדק. 

אז נשמה, זה לא הזמן לאקספרמנטים הזויים - הגולדן גלובס ביום ראשון ויש לך אומה לייצג.
בהצלחה! 

תגובה 1: