דפים

יום שני, 18 בספטמבר 2017

אוי כפרה טקס האמי'ז: הזוכות הענקיות

אתם יודעים מה היתה הבעיה הכי גדולה באמי'ז השנה? יותר מדי סדרות משובחות שמתחרות אחת בשנייה. מי יכול לבחור בין "שקרים קטנים גדולים" ל-"סיפורה של שפחה" ל-"This is Us" ל-"ווסטוורלד" ל-"Stranger Things"?! . ולמי בכלל יש זמן לצפות בכל כך הרבה טלוויזיה? אחחח החיים לפני התינוק.
אניוויי.
המנצחת (השנייה) הגדולה של הערב היתה כמובן - Big Little Lies, בהפקתה של ריס ווית'רספון, ובכיכובן של ה-dream team הנשי האולטימטיבי:
צילום: Getty
and they dressed the part, too. 

ניקול קידמן התייצבה בשמלה של קלווין קליין שאמנם לא חידשה לנו יותר מדי, אבל מי צריך לחדש כשהשמלה שלך נראית עליך ככה? 
צילום: Getty

ניקול ידעה שהיא עומדת לזכות ולבשה שמלה של ווינרית (לתשומת לה הקוראת אליזבת מוס). 
צילום: Getty

שיילין וודלי התבגרה יפה מאז סבב היל"צ לסדרת הסרטים הכושלת שלה Divergent (בני ה-20 ומטה: היא באמת היתה כושלת, נכון?). אז, היא דחפה לנו לפרצוף את הקרבה שלה לאמא אדמה ואת חיבתה להכנת תרופות ביתיות מחימר (לחצו על הלינק וזעקו לשמיים ביחד איתי: איפה הנעליים שלך למען השם?!?  את על השטיח האדום, לא בהפגנה נגד צינור הנפט בסטנדינג רוק, דקוטה - although, rock on sister).  
ובכן אתמול, היא תרגמה את ההיפיות המוחצנת שלה לבוהו שיק בוגר ומלא בסטייל מבית ראלף לורן.
צילום: Getty

עכשיו כשאת לבושה כמו ילדה גדולה וכוכבת מן המניין, ספרי לי עוד על מוצרי ההיגיינה שאת מכינה בעצמך משיט שאת מגדלת בגינה או על כך שאין לך טלוויזיה ואת לא מבינה למי יש זמן לצפות בטלוויזיה, למרות שאת משחקת בסדרת טלוויזיה ואומרת את כל זה בעודך מתראיינת על השטיח האדום של טקס פרסי הטלוויזיה. כן, זה קרה. 

זואי קרביץ לבשה את שמלת הדיור שגרמה לג'ניפר לורנס להתקשר לסטייליסט שלה ולשאול -או יותר נכון לצרוח - מדוע היא לא מקבלת משהו כזה במקום הסמרטוטים המביכים שהם שולחים לה.
צילום: Getty

 לורה דרן, כתמיד, היתה לבושה בקלאסה ובתחכום בשמלה של פרואנזה סקולר שייצרה מספיק עניין מבלי לבלוע אותה לגמרי ולגנוב את הספוטלייט מהלובשת.
צילום: Getty

ודווקא ריס ווית'רספון היתה החולייה החלשה, בשמלה קצרה מבית סטלה מקרטני.
צילום: Getty

אני יודעת שאחטוף צעקות מחלקיכם, אבל הלוק הזה הוא לא בשבילי. עיצוב כבד ומגושם, בד מבריק מדי שלא תואם את העיצוב, סטיילינג חסר מעוף וראש שזועק שיסיימו לו את התסרוקת. 
אני מבינה למה היא בחרה דווקא בזה: היא המפיקה והיא רוצה להזכיר לנו שהיא ה-בוס ליידי, and I'm here for that, really, but Stella McCartney is THE WORST at making fashion statements,  מלבד "אוי" ו-"דחוף לתופרת". 
יחד עם זאת, היא מקבלת ממני ציון עובר. תראו איך זה נראה כחלק מהפאזל הנשי היפה הזה.
צילום: Getty

אולי זה לא קשור ללבוש של הנשים הללו (ואולי דווקא כן) אבל יש משהו כל כך מרגש בחבורה של נשים חזקות ומוכשרות, שיצרו משהו ביחד ועכשיו עומדות יד ביד, ומפרגנות. אחת  לשנייה. לנשים בכלל. 
אז הפעם אני אתן לך את זה, ריס, כי זה אדיר. כי את מסייעת לקדם נשים בהוליווד. את עושה את חלקך לייצר תפקידים נשיים מעניינים ובעלי תוכן, וזה כל כך חשוב בעולם קולנועי שבו רוב הפקידים הנשיים הם של "אשתו של הדמות המרכזית" או "החברה של", ואולפני סרטים מפחדים להפיק סרטים "נשיים" בעלי תפקידים ראשיים נשיים מחשש שהם יפסידו עליהם כסף כי נשים "לא מצחיקות מספיק" או "לא מביאות אנשים לקולנוע", וחלאס, נמאס. 
אבל מה, הפעם הבאה תשלחי תמונה בוואטסאפ הקבוצתי שלכן להתייעץ לגבי השמלה שלך לפני שאת יוצאת מהבית. אני סומכת על שאר הבנות פה שידעו כבר מה לעשות איתך. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה