דפים

יום רביעי, 20 בספטמבר 2017

אוי כפרה טקס האמי'ז: הבנות של ווסטוורלד

אולי כי היא שודרה בתחילת השנה ומצביעי האקדמיה הספיקו לשכוח ממנה, אבל "ווסטוורלד" המשובחת הפסידה אתמול בכל הקטגוריות.
מזל שאני פה להרעיף קצת אהבה על הבנות שנראו - אחת אחת - כמו כוכבות על.

ת'נדי ניוטון אוהבת להפתיע על השטיח האדום, היא אוהבת לקחת סיכונים ולהשתעשע. הפעם, היא בחרה בשמלה של ג'ייסון וו, שהיתה יוצאת מן הכלל בפשטות שלה.
צילום: Getty

וכשאני אומרת פשטות אני מתכוונת ל-תראו איזו עבודת תפירה מדוייקת. יושב עליה כמו כפפה עדינה ומשגעת.
צילום: Getty

וכן, היא עונדת עגילים בשני אורכים שונים, and I am here for this.

אנג'לה סרפיאן בחרה בשמלה that literally made me squeal with glee, למרות שלמען גילוי נאות, היא היתה מקבלת אצלי 100 נו מטר וואט כי היא שיחקה פעם באיזה פרק או שניים של באפי.
צילום: Getty

אוון רייצ'ל ווד צריכה ללבוש חליפות מכנסיים עד יומה האחרון,
 צילום: Getty

ואיכשהו כל זה עדיין פחות מדהים מהשמלה של טסה טומפסון, שבעיניי היתה המתלבשת הכי טובה בטקס.
צילום: Getty

Is this not a little circusy? YES but in the absolute best posible way.
צילום: Getty
לכל אלה ששאלו אותי בשנים האחרונות למה הלוק הנכון כל-כך חשוב לכוכבות - הרי לכם דוגמה מצויינת. טסה תומפסון היא בסך הכל עוד שחקנית דרגה ב' שכשהיא הופיעה על מסך הטלוויזיה שלי אמרתי לבעלי, "היי אני מכירה אותה מאיפה שהוא - אולי מהסרט ההוא עם בריטני ספירס"? לא, ההיא מ"Crossroads" היא בכלל זואי סלדנה, ואני בכלל כנראה זיהיתי את טסה מאיזה פרק או שניים של ורוניקה מארס. במילים אחרות, לא מישהי מעניינת במיוחד, שאם אני לא מכירה אותה, כנראה שכך גם המון אנשים. ואז הגיע הטקס והיא הופיעה על השטיח האדום עם השמלה הזאת מבית רוזי אסולין (שגם עליה מעולם לא שמעתי אבל עכשיו אתחיל להקדיש לה תשומת לב) ואני רוצה לראות ממנה עוד ועוד. Hollywood, give this girl some parts! ואם עד עכשיו  חשבתי שעונה שנייה ל-ווסטוורלד היא רעיון לא משהו - העונה הראשונה נסגרה מזה טוב, למה צריך להעמיס? - עכשיו אני 100% און-בורד אם זה אומר שנזכה לעוד עונת פרסים שלמה עם הופעות כאלה. HBO - give this girl a raise. Give them all a raise. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה