דפים

יום שני, 18 בספטמבר 2017

אוי כפרה טקס האמי'ז: הזוכה (המאכזבת) הגדולה של הערב

סיפורה של שפחה - שאם טרם ראיתם תעזבו הכל ורוצו לעשות בינג' - גרף אתמול 8 פרסים בטקס האמי'ז, כולל את הפרס החשוב של הערב: הסדרה הטובה ביותר.
אליזבת מוס (או פגי אולסון מ-מד מן למי שלא ידע מאיפה הוא מזהה אותה) לא רק שהיתה מועמדת לפרס השחקנית הטובה ביותר, היא גם הפיקה את הסדרה אז בכלל זה היה הערב הגדול שלה. 
והיא בחרה ללבוש את זה:
צילום: Getty
זה לא מחריד או משהו, זה בסדר. זה אלגנטי והאורך הזה הוא דיי באופנה עכשיו. זה לא שציפיתי לראות אותך בשמלת-נסיכות מנופחת עם שובל 4 מטר משתרך מאחוריה, אבל עדיין. למה לבשת את זה?
הרי, היה ברור שאת הולכת לזכות. כל מי שצפה ב-10 דקות מתוך סיפורה של שפחה ידע שאת הולכת לזכות. אפילו את ידעת את זה ודפקת חיוך מבוייש שנייה לפני שקראו בשמך לעלות על הבמה, אז זה מה שבחרת ללבוש לערב הגדול בקריירה שלך? 
צילום: Getty
שלילי אחותי, זאת שמלה של מישהי שהיא מועמדת אבל יודעת שהיא לא תזכה. שמלה של מישהי שיצלמו אותה יושבת בכיסא שלה ומוחאת כפיים לאנשים אחרים כל הערב. 
 
צילום: Getty
Also, I think the fit is a little wonky.

ואם כבר חשבת שלא תזכי לעלות על הבמה, היו הרבה שמלות אחרות שהיית יכולה לבחור לפני השיעמום הזה. קחי לדוגמה את קרי ראסל, שכבר שנים מועמדת לפרס השחקנית הטובה ביותר עבור תפקידה ב"אמריקאים" (that show is SO underrated) וכבר שנים שהיא לא זוכה. והיא יודעת שאין לה סיכוי לזכות, אז היא בוחרת כל שנה בשמלה של מועמדת ולא של זוכה. אתמול למשל, היא לבשה שמלה של ג'יי מנדל.
צילום: Getty
במבט ראשון השמלה הזאת קצת הציקה לי.  It's all very feathery funeral attire for my taste אבל זה עובד! ובינינו, כשקמתי היום בוקר זכרתי בדיוק איך נראתה השמלה של קרי לעומת אליזבת שהעלתה בי רק zzzzzzz. 
מאכזב.
אבל מזל טוב על הזכייה וכאלה. אני מקווה שהוצאת את רורי גילמור להשתכר כהוגן במסיבות האפטר-פרטיז. היא נראית כאילו היא זקוקה לדרינק ובתכלס הרווחתן את זה בענק.
צילום: Getty

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה