דפים

יום שישי, 15 בספטמבר 2017

אוי כפרה, פסטיבל ונציה

רציתי לכתוב פתיח אינפורנטיבי אודות פסטיבל הקולנוע השנתי של ונציה, לזרוק איזה פאנץ' או שניים על כך שכוכבי הוליווד ימצאו כל סיבה לחגוג על יאכטות במים אירופאיים ואולי לזרוק משפט עסיסי על כך שהשנה ליאונרדו דיקפריו לא הגיע כי את הגירלפנד של העונה הוא כבר קטף בפסטיבל קאן.
במקום זאת, אני רק אציין שכשמחפשים "פסטיבל ונציה 2017" באנגלית, התוצאה הראשונה היא כתבה של מגזין Vanity Fair אודות הסרט הישראלי "פוקסטרוט" שזכה בפרס יוקרתי בפסטיבל ובמקביל - לגינוי מצד שרת התרבות הישראלית. מזעזע ומביך כמעט כמו השמלה הביזיונית ההיא מקאן. 

בא לכם להקיא? אתם חשים יאוש עמוק מהמצב ומהידיעה שהמדינה שלנו מנוהלת ע"י חבורה של ליצנים מושחטים שימכרו את סבתא שלהם ואותנו בעבור ספין תקשורתי שישכח אחרי רגע אבל אולי יזכה אותם בכמה קולות בפריימריז, בכדי שיוכלו להמשיך לריב על כיסאם בעודם קוברים לנו את עתיד המדינה? היי, things could be worse, לפחות אתם לא תקועים עם חוזה הלבשה של דיור.
(subtle enough for you?)
בימים שלפני הפסטיבל, היה נדמה שתפילותנו נענו וג'ניפר לבשה שמלה של ורסצ'ה:
צילום: Getty

לא, זה לא מושלם וכן, היא נראית כאילו היא השאילה שמלה מהארון של ג'ניפר לופז, אבל למי איכפת? זה שיפור משמעותי מהשמלות הדביליות שאנשי היח"צ בדיור שולחים לה כבר שנים. 
ואז, כמו בחורה מבולבלת שמתקשה להפרד מהבנזוג שמשחק איתה משחקים, ג'ניפר חזרה לדיור, ולבשה לפרימיירה הגדולה שלה בפבטיבל ונציה את הדיכאון הזה:
צילום: Getty

איך שמלה כל כך שקופה, עם פרחים מחנות "הובי לי" במקום שכבה תחתונה באזור הפטמות, מצליחה בכל זאת להיראות כל כך דודתית ומשמימה?
צילום: Getty

ואמנם זה לא דיור אבל מאכזב באותה המידה.
צילום: Getty

This is what I'd like to imagine I would look like if I ever wore a sexy nightgown to bed, and although that would be nice for me, I doubt this message of bed-time mediocracy is what Jennifer should have been going for. 

ואם אנחנו בבינוניות, אהלן מיסס קלוני.
צילום: Getty

את נראית פגז בתור מישהי שהרגע ילדה תאומים... ו...זהו. שיעמום נוראי.
also, George looks really sleep-deprived, and that makes me feel so much better about my life

מי עוד נראתה פגז? מישל פייפר.
צילום: Getty

timeless.

ג'וליאן מור לעומתה, התבלבלה לגמרי.
צילום: Getty

מקדימה, זה נראה כאילו היא לבשה גוזייה בכדי להצניע את המחשוף - טריק שכל ברוכת-חזה מכירה בעל-פה, אבל אז נשאלת השאלה - לא יכולת לבקש מולנטינו שיקטין עבורך את המחשוף?
 צילום: Getty

מאחורה, זה נראה לוחץ ולא קשור וכתפיות ה-X בגב מזכירות כתפיות סיליקון "שקופות" שבנות דורי (אני סירבתי בכל תוקף, תודה לאל ולאמא שלי) היו לובשות אי-שם בשנות האלפיים, ואחרי לבישה אחת היו תופסות גוון חום-צהבהב כל כך מכוער שעדיף היה שכבר יראו לך כתפיות של חזייה נורמלית.

 ל-photo call ג'וליאן דווקא בחרה בשמלת לואי ויטון שעוצבה ככל הנראה לילדות הצעירות ממנה ב-20 שנה אבל גודמיט זה מגניב אותי. ציינתי כבר את המחסור בשינה?
צילום: Getty

איפה הייתי? אה נכון, עייפות. שעות שינה. כותונת לילה.
צילום: Getty

שוב? ג'יזס זה עוד יותר נורא משל ג'ניפר פה למעלה.

well at least it can't get any worst.
צילום: Getty

aaaaand it just did.

היי, לפחות זה לא גרוע כמו השמלה של קירסטן דנסט.
צילום: Getty
אני מבינה את השרוולים הענקיים והפרחים המצועצעים - היי את בפסטיבל אירופאי - literally the birthplace of EUROTRASH ואם לשם לא תלבשי דברים כאלה אז לאן כן?... אבל למה זה גם חייב להיות כל-כך שקוף?
ומילא שקוף, למה לא ללבוש תחתונים אטומים מלמטה? כי תחתוני התחרה האלה גורמים לכל האאוטפיט הזה להיראות פחות כמו שמלה שעולה יותר מהילד שלי לסתם עוד לנז'רי שלובשים למיטה באופרות סבון.

אתם חושבים שזה שכל שמלה כאן גורמת לי לחשוב על המיטה שלי אומר משהו?

.
.
.
.
hsudfgyuhtttttttttttttttttttttttttttttt (--> my forehead hitting the keyboard). 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה