דפים

יום רביעי, 1 במרץ 2017

אוי כפרה האוסקרים, הבנות של לואי

בדומה לבית האופנה דיור, גם לואי ויטון מחזיק כבנות ערובה חוזה שמנמן עם מספר כוכבות-על המחייב אותן ללבוש את המותג לארועים הגדולים בחייהן.
הקורבן המפורסם ביותר של לואי היא מישל וויליאמס, שמלבד שמלת הפסים שלבשה לטקס ה-SAG (אני חושבת שרק אני אהבתי אותה), נופלת עם LV פעם אחר פעם. והפעם, היא קיבלה את השיעמום המהלך הבא:
צילום: Getty
אני שמה רגע בצד את הטעם האישי שלי שלא מתלהב מחלק תחתון בהיר ועדין שמחובר אליו חלק עליון כהה וכבד. יש אנשים שאוהבים את זה, סבבה, אבל זה לא שיש יותר מדי בד להתלהב ממנו בחלק העליון שלה:
צילום: Getty

מה שמוביל אותי לנקודה שלי.
תסתכלו טוב על התמונה שלמעלה. תראו איך השמלה יושבת עליה רע. ועכשיו בואו נחזור לעניין חוזה ההלבשה האקסקלוסיבי. המשמעות שלו היא שאת לא הולכת לחנות של LV בשדרה החמישית עם כל עקרות הבית האמיתיות של ניו-יורק וקונה לך שמלה מהתצוגה, אלא את יושבת עם המעצבים של המותג והם תופרים עליך ולמידותיך שמלה שתואמת אותך.
מישל, It doesn't seem like they think very highly of you...
אולי פעם הבאה תוותרי על LV ותלכי לעשות קניות עם ה-BFF שלך ביזי פיליפס (FUN FACT: הן חברות הכי טובות עוד מימיהן ב"דוסון קריק". לאב!) כי היא תמיד - אבל תמיד - נראית פגז.
צילום: Getty

אלישה ויקנדר - זוכת האוסקר לשחקנית המשנה שנה שעברה - מחוייבת גם היא ללבוש את יצירותיו של לואי. שנה שעברה היא התלבשה כמו בל מ"היפה והחיה" והשנה, היא בחרה בשמלת תחרה כל כך מיותרת שאפילו החזה שלה ניסה להשתבלל בתוך עצמו ולספור את הדקות עד שהיא תחליף לשמלה של האפטר-פרטי.
צילום: Getty

באמת עכשיו, מה זה.
ולמה לקוקו-עגבנייה שאני תוקעת על הראש בזמן הספונג'ה יש יותר שיק משלך?
צילום: Getty

אז נכון, את כולה פרזנטורית השנה, את לא צריכה לגנוב את הספוטלייט מאף אחד, אבל יש דרכים אלגנטיות יותר לעשות את זה, כפי שעשתה ברי לרסון (השחקנית בטובה ביותר לשנת 2016) בשמלה של אוסקר דה-לה רנטה:
צילום: Getty

בנות, עשו טובה, דברו עם הסוכן שלכן ומצאו חוזה הלבשה מוצלח יותר.
לואי ויטון, maybe you should just stick to luggage.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה