דפים

יום שלישי, 28 בפברואר 2017

אוי כפרה האוסקרים, נשים בדיור

אם חשבתם שנטלי פורטמן נעדרה מטקס האוסקרים מחשש שדיור יאלצו אותה ללבוש את הסמרטוטים המביכים שלהם (מקרה בוחן: ג'ניפר לורנס), אתם יכולים להיות רגועים. נטלי פשוט בהריון מתקדם מאוד ובחרה להשאר בבית, וחשוב מכך, דיור החליפו מנהל אומנותי - חדשות נפלאות לכל החתומות עמם על חוזה לבוש בלעדי.
האמנם?

שרליז ת'רון קיבלה מדיור שמלה שאני מרגישה שאני אמורה לאהוב - כי זאת שרליז ת'רון והיא אלילה וכאלה, וגם כי בעלי שיחיה מאוהב בה אז אסור לי להגיד עליה שומדבר רע.
צילום: Getty

ויחד עם זאת, אני לא מצליחה לגייס התלהבות יתרה. איי מין, זה בהחלט שונה מכל שאר השמלות המשמימות בטקס הזה אבל... לא יודעת, זה לא מרגיש לכן קצת גדול עליה? כאילו זה קצת בולע אותה?
יודעים מה, עזבו שטויות, בואו פשוט נתעלף על העגילים.
צילום:Wenn

קירסטן דנסט היתה אולי הכי קרובה להצלחה, ואם נתעלם מזה שהחזה שלה כאן מזכיר את התקופה הפחות מוצלחת של אנג'לניה ג'ולי (הוא מאיים לתלוש עצמו משאר הגוף, או שזה רק אני?) היא דווקא נראית טוב in an Old Hollywood kind of way.
צילום: Getty

הפשלה הגדולה ביותר של דיור נלבשה ע"י פליסיטי ג'ונס.
צילום: Getty
בכוונה בחרתי ברקע אחר בכדי להגדיל את הסיכויים שתשימו לב שהיא נמצאת שם.
אני יודעת שכבר אמרתי את זה בעבר אבל אני דורשת מילה עם צוות ההנהלה שלה. מי לעזאזל אמור לזכור שהיא קיימת כשהיא לבושה ככה לאוסקרים? היא משחקת את התפקיד הראשי באיזה סרט של מלחמת הכוכבים (אל תשאלו אותי איזה, אני לא בדמוגרפיה), היא לא רוצה למנף את זה לפרוייקטים מעניינים יותר? היא לא רוצה לתפוש קצת תשומת לב? אם לא, אז למה בכלל להגיע לאוסקרים? הכי בזבוז של זמן.

ובאשר לדיור... מה אני אגיד לכם... מזל שיש עוד שנה שלמה עד האוסקרים של שנה הבאה. זה יתן לג'ניפר לורנס ושות' מספיק זמן לחתום על חוזה עם בית אופנה שלוקח את עצמו בידיים. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה