דפים

יום שלישי, 28 בפברואר 2017

אוי כפרה האוסקרים, המועמדות והמנצחות

טקס האוסקרים של אתמול סיפק לנו כל כך הרבה דרמה שכמעט והיה ניתן לשכוח את העובדה שלא הרבה מעניין קרה שם אתמול בערב: קייסי אפלק - מטרידן נשים סדרתי - לקח את פרס השחקן הטוב ביותר (תחברו שנייה אותו ואת טראמפ ותספרו לי שוב על איך שנשים המתלוננות על גברים שהטרידו אותן מינית הורסות להם את הקריירה), אמה סטון לקחה הביתה את פרס השחקנית הטובה ביותר על היותה "חמודה" - והגברים הזקנים הלבנים החברים באקדמיה מתים על זה, ע"ע ג'ניפר לורנס - בסרט שהיא בסך הכל דפקה שם משחק בינוני לחלוטין, וג'סטין טימברלייק, בעלי לשעבר עשה כל שביכולתו למנוע מכל כוכב אחר להנות מאור הזרקורים (בנאדם אשתך לובשת זהב נוזלי, לא תיתן לה רגע אחד בספוטלייט??), למרות שלמען השם נתנו לו את לבצע את שיר הפתיחה של הטקס.
 צילום: Getty

הכי צפוי.

אז מה לגבי הלבוש? בגדול, שיעמום נוראי. Zero major fashion moments. ובקטן? בואו נסתכל על הנשים החשובות של הערב.
נתחיל עם המנצחת הגדולה של הערב: אמה סטון בשמלה של ז'יבנשי.
צילום: Getty
שמלה לא רעה, ממש בסדר, אפילו טובה. looks fun to twirl in. שמלה של מישהי שיודעת שהיא עומדת לזכות ולהצטלם בשמלה הזאת 1001 פעמים במהלך הערב, תמונות שיזכרו לנצח. איפור, אגב, מושלם.
צילום: Getty
אבל בכל זאת - לא השתגעתי על זה. אולי כי השמלה הזו מביעה את תחושותיי המדויקות כלפי אמה סטון והמשחק שלה בסרט לה-לה-לנד: אמה סטון היא שחקנית על הכיפאק, ובהחלט מגיע לה איזה אוסקר יום אחד, אבל לא עכשיו, לא בעבור המשחק בלה-לה-לנד, שהיה ממש בסדר, אפילו נחמד אבל רחוק מלהיות ראוי לאוסקר. השמלה שאמה בחרה רק מראה לי שאמה בעצמה יודעת את זה. silver lining?
צילום: Wenn

רות נגה בחרה בשמלת ולנטינו שהדבר הכי טוב שאני יכולה להגיד עליה - מלבד אלמנט ההפתעה שבהחלט מזכה אותה בכמה נקודות -
צילום: Getty

הוא שהיא יותר מוצלחת מה-דיזסטר של ג'יניפר גודווין.
צילום: Getty

נעמי הריס, שנצפתה לאחרונה בכותונת פסים עייפה, כנראה הניחה מראש שהיא הולכת להפסיד לאמה סטון, כי שמלת הקלווין קליין שהיא בחרה היא לא שמלה של זוכת אוסקר.
צילום: Getty
זה סדין שתפרו לו חזיית סטרפלס והשאירו ביניהם פתח אוורור. אבל! שימו לב לנעליים!
צילום: Getty

ונשארנו עם מנצחת ענקית אחת, ויולה דיוויס בשמלה של ארמני,
צילום: Getty

אבל בעיקר בזכות האושר העילאי (והשיקי בעליל) הזה:
 צילום: Getty

שיחקת אותה סיסטר, עכשיו לכי להשתכר. הרווחת את זה ביושר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה