דפים

יום שבת, 25 בפברואר 2017

אוי כפרה, טקס הבריטס

אם לרגע תהיתם בליבכם אם טקס פרסי ה-בריטס (כמו הגראמיז של אנגליה) חשובים למישהו, התשובה לכך היא ממש לא, ולראייה, השטיח האדום נפתח עם חבורת בנות ושמה Little Mix. עכשיו, אני מבינה שאני כנראה לא קהל היעד שלהן אז עצם העובדה שבחיים לא שמעתי עליהן לא אומרת הרבה, אבל בחיאת רבאק אתם חייבים לראות למה הילדים של היום קוראים "מוסיקה". זה אפילו יותר נמוך מהשיר הדבילי ובעל ההפקה הזולה והעצלנית בעולם - Worth It, שתחנות הרדיו בקיימן מתעקשות לטחון אותו בשמונה בבוקר עוד לפני שהמים רתחו עבור הקפה לי. למה לעשות לי את זה?
סטיתי מהנושא?
בקיצור, אני מקווה שליטל מיקס פשוט שמו פס על השטיח האדום של הבריטס ולא הופיעו לבושות כך כי זה נראה להן לגיטימי או משהו:
צילום: Getty
הבחורה מימין ממש רוצה שתדעו שהיא לא לובשת תחתונים. זאת שלשמאלה השתמשה כחזייה באותם הפילטרים לקפה של זאת שלידה, שניסתה לייצר מחדש את רגעי הקסם של בריט-בריט וג'סטין - רק בלי ג'סטין, (**הודעה חשובה לקוראים: אם אתם באמת צריכים את התמונה המצורפת בכדי להבין על מה שאני מדברת, אין לכם מה לחפש יותר באוי כפרה לא. תתביישו לכם.)
צילום: Getty
והבחורה הכי משמאל נראית כאילו היא בדרך למסיבת חשק בדנג'ן. Also, this dress looks highly uncomftable. 
ובוא לא נדבר בכלל על הדרך המוזרה שלהן לדפוק פוזות על השטיח האדום: מי איש היח"צ הדביל שתידרך אותן להתסכל כל אחת לכיוון אחר? 
צילום: Getty
ג'יזס אפילו דסטניז צ'יילד ז"ל כבר נראו טוב יותר ביחד על השטיח אדום - והן עוד חויבו תחת חוזה ללבוש חליפות דומות שעוצבו ע"י אמא של ביונסה. 

history will judge them. 
*ניסיתי, באמת שניסיתי להפסיק אחרי 2 תמונות אבל זה היה גדול ממני.

ואם כבר אנחנו בלהקות בנות שהתלבשו גרוע (שזה בערך כולן), ככה נראית בימינו ניקול שרזינגר, לשעבר הסולנית של הפוסיקט דולס וכיום - אין לי מושג מה היא עושה ולמה היא עדיין מקבלת הזמנה לארועים האלה. 
צילום: FFN
אולי אם המגפיים לא היו תואמות את השמלה זה היה מסתדר לי יותר טוב?

ונמשיך במובטלת אחרת: ריטה אורה. אני קוראת לה מובטלת כי זמרת היא לא. להקליט דואט נשכח עם מכה-הנשים הנודע כריס בראון לא הופך אותך לזמרת, זה מקסימום הופך אותך ל-fame whore חסרת כישרון. אבל מה, מסתבר שמישהו נתן לה להחליף את טיירה בנקס בתור המנחה של America's Next Top Model,
צילום: FFN
because wearing an ugly mess while looking like you just came out of the shower and are too lazy to dry off with a towel is clearly considered "fashionable" nowadays.

זוכרים את התקופה שאלי גולדינג היתה BFF עם טיילור סוויפט, לפני שהשנייה החליפה אותה בצבא של דוגמניות? זה לא קשור לכלום, סתם חשבתי שיהיה נחמד להזכר בזה בזמן שאנחנו בוהים באלי גולדינג וממלמלים לעצמנו WTF מה עבר עליה, למה ואיך גודמיט.
צילום: FFN

נטליה ויאדנובה, החבובה שמשחקת את דונלד טראמפ התקשרה - היא מבקשת את הפאה שלה בחזרה,
צילום: WENN
and you should hand it over because WTF is this insane circus outfit?!

צ'רלי XCX (שם של בנאדם אמיתי) לבשה את הסדין הכי מצועצע ולא נוח בעולם.
צילום: FFN
זה מזכיר לי את התקופה של התיכון/ צבא שאין לאף אחד ממש סטנדרטים ובחורים היו מנסים לעשות רושם עם סדינים מסאטן, ולכי תסבירי ש-א. זה לא סאטן אמיתי, ב. זה מזיע, ג. מחליק, ד. אין לך פשוט משהו מכותנה? אני עייפה ורוצה לישון בנוחות.

אז לפני שאני הולכת לדפוק שנ"צ כי הג'ט לג הורג אותי, נסיים עם קייטי פרי.
צילום: FFN
טוב סיימתי, ביי.
zzzzzzzz.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה