דפים

יום שני, 9 בינואר 2017

אוי כפרה גלובוס הזהב: המנצחות הגדולות

טקס פרסי גלובוס הזהב אופיינו השנה בעיקר בשמלות column (תחשבו: צמוד, ארוך, גזרה ישרה), צבעים מטאליים מנצנצים, מחשופים עמוקים מאוד, איפור מוגזם והעידר חמור של אודם בצבעים חיים.
בין כל עצמות החזה החשופות ו-frills שהזכירו שמלות שנלקחו ממחלקת התלובושת של Westworld, היו כמה שיצאו דופן עם לבוש מפתיע, צבעוני ומחמיא.

המנצחת הענקית של הערב - אחרי מריל סטריפ שניצלה את דקות התהילה שלה להתנגח בדונלד טרמפ (מי אמר שמשעמם בטקסים האלה?) - היתה ויולה דייויס בשמלה של מייקל קורס.
צילום: Getty
השלמות בהגדרתה.

המתחרה הצמודה שלה לתואר המתלבשת המשובחת של הערב היתה אווון רייצ'ל ווד, בחליפה כל-כך שיקית שבחיי שאין לי מילים.
צילום: Getty

זה שונה, זה מעניין, וזה סקסי בטירוף. אני רוצה להתחתן בזה. אני רוצה להתחתן עם זה. אני רוצה לעשות עם זה ילדים. אני רוצה לזעוק לשמיים "תראו בנות, אפשר להפיל מהרגליים ולזכות בתשומת לב גם כשאת מכוסה מכף רגל ועד ראש".
צילום: Getty
ואם טרם ראיתם Westworld - עכשיו זה הזמן. 

מכל המחשופים ההיסטריים שזכינו בהם הערב, היה אחד שבלט במיוחד: זה של קריסטן בל.
צילום: Getty

אז נכון, אתם יודעים שאני לא יודעת להגיד לא לורוניקה מארס, (אגב, הסידרה החדשה שלה - The Good Place מומלצת בחום להעביר 23 דק' בערב חורף סגריר) וזה גם נכון שהשיער שלה קצת מוגזם, שהמחשוף קצת עמוק מדי (הלו שיעור אנטומיה!), והייתי שמחה אם היא היתה מפנקת באודם, אבל היא לובשת את זה בכזה ביטחון שפשוט - קניתי.
למרות האיפור.
צילום: Getty


גם במקרה של ג'ינה רודריג, כנראה שהביטחון הוא מה שהעביר את הלוק מ"על הכיפאק" לרשימת המתלבשות הטובות של הערב.
צילום: Getty

לא יודעת למה, אני משוגעת על זה.

רות' נגה, שהיתה מועמדת לפרס השחקנית הטובה ביותר על השתתפותה בסרט Loving שלא ממש שמעתי עליו עד עכשיו, לבשה שמלת column מבית לואי ויטון שלקח 120 שעות לייצר בעבודת יד - יצירת מופת ששווה כל שנייה וכל אצבע שהיתה מעורבת ביצירתה.
 צילום: Getty

נמשיך בשחקנית שעד עכשיו לא ידעתי על קיומה.
זו הפעם החמישית אולי שאני חוזרת לשמלת הזוהיר מורד של טרייסי אליס רוס ולא יודעת מה לחשוב: זה מדהים או נוראי? מעניין או מוגזם?
צילום: Getty

בכל פעם שאני חוזרת לשמלה אני כועסת עליה פחות ואוהבת אותה יותר. למעשה, אני מתחילה לחשוב שהסטיילינג הכללי נוטה לכיוון ה"מושלם".
צילום: Getty

זה אומנותי בדיוק במידה הנכונה, זה עמוס אבל קצר, זה יושב עליה כמו כפפה, והבחירה להעמיס 47 טבעות על 10 אצבעות עושה לי את זה.

ברכות לזוכות.
אני הולכת להתיישב מול מרתון ורוניקה מארס.
שוב.

תגובה 1: