דפים

יום שני, 16 בינואר 2017

אוי כפרה לא גלובוס הזהב: סרינה וון דר וודסן בתפקיד אשת דדפול

אתמול בארוחת ערב נקלעתי עם חברה לויכוח אודות הלוק של בלייק לייבלי. החברה - שלמזלי אינה דוברת עברית - טענה שבלייק היתה כליל השלמות על השטיח האדום, בעוד שאני טענתי שהיא נראתה עשוייה מדי, מתאמצת מדי, השיער שלה נראה זוועה, and her husband's spray tan is WAY too orange.
צילום: Getty

מה שבאמת התכוונתי להגיד היה את זה:
בלייק לייבלי היא ההגדרה המילונית למונח basic. היא גלידת וניל דלת שומן. היא גבינה לבנה. היא הגירסה הצעירה יותר והמוכשרת פחות של גוונית' פלטרו. היא לעולם, אבל לעולם לא תגרד את הקרסוליים של בלייר וולדורף, ואם אתם לא מבינים את הרפרנס הזה אני לא מבינה מה אתם עושים בבלוג שלי.
(ולראייה, זה מה שלייטון מיסטר לבשה לאפטר-פרטי של גלובוס הזהב. ניצחון מובהק על סרינה, ואם אתם לא רואים את זה, נפלתם בפח יחסי הציבור, BOOM)
צילום: Getty
ובחזרה לסרינה.
צילום: Getty

בלייק לייבלי נשואה לריאן ריינולדס, שפתח לאחרונה בקמפיין אוסקר אגרסיבי עבור סרטו דדפול, as IF the Academy would give an award to a Marvel film that only MARKETS itself as different from all its other bullshit comic book time-wasters because the hero curses alot and makes fun of OTHER Marvel films just like it. WTF Hollywood, can we stop it with all these stupid comic book films which are the artistic cinematic equivalent to a coffee mug which says "Want to Keep an Idiot Busy? Turn the Cup" and whose only job in the universe is to get to you to come out and watch the NEXT film. Godamnit I hate Marvel.

איפה הייתי. ריאן ריינולדס. בעלה. קמפיים אוסקר.

כחלק מהקמפיין, ריאן מנסה לשווק את עצמו כאיש משפחה חייכני וחם (אולי הוא ככה באמת אבל בוא נגיד שזה עוד ישתלם לו - the old white rich dudes from the Academy LOVE a good family man) וראה זה פלא - פתאום בחודשים האחרונים ראינו אותו ואת אשתו בלייק צועדים על שטיחים אדומים עם הילדות החמודות שלהם (שלא זכו לראות את אור הזרקורים עד עכשיו) ולבושים כמו מלך ומלכת ה-prom של הוליווד.
ולמה אני חופרת לכם על זה? כי זה מה שצריך לשבת לכם בראש כשאתם מתבוננים בשמלת הורסצ'ה של בלייק. שמלה שזועקת Old Hollywood Glamour.
כי זה מה שחברי האקדמיה אוהבים.
צילום: Getty
האם השמלה יפה? בטח יפה.
האם היא מתאימה לשחקנית שהדבר המעניין ביותר שהיא עשתה בשנים האחרונות היה סרט עם בן אפלק, ועד היום זוכרים אותה בעיקר מגוסיפ-גירל - ולא ממש לטובה? לא ממש מתאימה.
הלוק הזה כל כך מתאמץ שבא לי לצחוק.
יותר מצחיק? המיקום ההזוי והלא נוח של הכיסים המוזהבים האלה, שמאלצים אותה לדפוק פוזת ברבי בכל תמונה, כאילו היא לא יודעת איפה להניח את הידיים שלה.  

תגובה 1:

  1. חחח!
    היא באמת נראית כמו בובת ברבי כשהידיים בכיסים!
    Reminds me of my childhood

    השבמחק