דפים

יום שני, 9 בינואר 2017

אוי כפרה גלובוס הזהב: המתלבשות הגרועות ביותר

בגלובוסים היו לא מעט מתלבשות רעות - מיותרות אפילו - אבל רק מתי מעט זכו בתואר "המתלבשות הגרועות של הטקס".
נתחיל בהכי obvious: שרה ג'סיקה פרקר. 
יכולתי פשוט לעצור את המשפט פה, נכון? שהרי, שרה ג'סיקה פרקר כבר מזמן חדלה להיות האייקון האופנתי שהיתה בעבר ה-alter ego שלה, קרי ברדשו. ממש מזמן. 
צילום: Getty
בלה בלה בלה שרה לבשה שמלה של ורה וואנג שהיתה מחרידה כמעט כמו השיער שלה ~הכניסו בדיחה מתבקשת אודות השיער שלה שהיה כנראה הומאז' לקרי פישר / פרינסס ליה~ 
צילום: Getty
בלה בלה בלה בואו נדבר על מה שבאמת חשוב:
עוברות שמועות ששרה ג'סיקה פרקר עומדת להפיק סרט שלישי בסדרת "סקס והעיר הגדולה: הסרטים המיותרים בהיסטוריה". ואני שואלת, למה. למה?!? אף אחד לא צריך את השיט הזה, אף אחד לא ביקש את זה, אף אחד לא רוצה את זה (מלבד כוכבות הסידרה ז"ל שכנראה חייבות לשלם משכנתא איכשהו). איי מין, שלוש העונות הראשונות היו גאונות צרופה. שלוש העונות האחרונות היו תרגיל בנרקסיזם טלוויזיוני של שרה שהפכה למפיקה ראשית (והפכה את קרי מדמות מעניינת ומורכבת לניורוטית ואינפנטילית, ואת שאר הדמויות לקריקטורות של עצמן - הו הטרגדיה) אבל עוד איכשהו נשארנו איתן כי אהבנו, באמת שאהבנו. אבל הסרטים???? כפרה תפסיקי להביך את עצמך עם פיס-אוב-שיט מספר 3 בסדרה, וחיזרי לשחק דמויות איכותיות הכתובות היטב. ואם את לא מוצאת כאלה - תתאמצי קצת יותר לייצר אותן במקום לדחוף לנו לגרון - שוב - את הגירסה המביכה והמקוממת הזאת של קרי ברדשו:

אני צריכה כוס מים.  

אם כבר בכוכבות עבר עסקינן, זוכרים את ווינונה ריידר? שיא הקוליות של הנייניטיז, שנתנה השנה performance אדיר בסדרה Stranger Things, הנשענת כמעט כולה על האהבה הקולקטיבית שלנו לנוסטלגיה (אבל עושה את זה ממש טוב. מומלץ לכל מי שאוהב סדרות ממכרות של נטפליקס, מתח טוב, מבוכים ודרקונים, או סתם קאסט ילדודס מושלם שנראה ככה:)
 צילום: Getty

אבל לעומת הסדרה המשובחת, לא כל דבר שחוזר אלינו מהעבר הוא בהכרח טוב, ולא כל כוכבת ניינטיז שעשתה קאמבק מוצלח יודעת להתלבש. 
צילום: Getty

על אסון הטפטה המקומט והכבד הזה אחראי בית האופנה ויקטור & רולף, שעיצב את השמלה custom made עבור ווינונה. could've fooled me.

ג'סיקה צ'סטיין, שלפני כמה שנים היתה יקירת האוסקרים, איבדה לחלוטין את הטאצ', ובחרה בשמלת פרדה שלא עשתה לה טובות (and that's an understatement).
צילום: Getty

הצבע עובר אבל כל השאר פשוט מביך אותי: המחשוף הזה הוא כנראה אחד הגרועים שנראו על A Lister בשנים האחרונות (לא עושים לה מדידות?) והאבנים הצד השמלה לא עוזרים לייצר עניין. מכף רגל ועד ראש (מה זה השיער הזה?) it's a giant boring fail.
צילום: Wenn

אולי המתלבשת האיומה ביותר היתה פליסטי ג'ונס - לווא דווקא כי היא לבשה את השמלה הגרועה ביותר - אלא פשוט כי היא בזבזה לחלוטין את ההזדמנות שלה לרגע אופנותי משמעותי.
שוב.
תעצרו אותי אם כבר שמעתם את זה: פליסיטי אמורה להיות הסחורה החמה החדשה בהוליווד: היא בריטית (הוליווד מתה על הבריטים), היא היתה מועמדת לאוסקר שנה שעברה, והיא מככבת בימים אלה ב-franchise החדש של מלחמת הכוכבים. אז מישהו יכול להסביר לי למה היא לובשת את הגוצ'י העצוב הזה?
צילום: Getty

שיעור לחיים: If the front of your dress looks likes it's drooping from its own tears - you should probably avoid wearing it.
אה, וגם, הברביות שלי התקשרו משנת 1990. הן ביקשו את החגורה שלהן בחזרה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה