דפים

יום שני, 16 בינואר 2017

אוי כפרה גלובוס הזהב: שיעור באנטומיה

אל תבינו לא נכון, אני בעד ציצי. A good cleavage is your friend. אבל יש מחשוף ויש חלון המשקיף על עצמות החזה ברמה שהיא כמעט שנה א' אנטומיה: מבנה השלד והעצמות.
היו כאלה שעשו את זה טוב - כמו קריסטן בל למשל - והיו גם כאלה שעשו את זה מצויין.
מנדי מור, שעברה האופנתי מפוקפק משהו, הפגיזה באחת השמלות הטובות של הטקס.
צילום: Getty
וזה לא רק טוב כי זה שיפור משמעותי משמלותיה הקודמות. זה טוב כי למרות שעל פניו יש לנו כאן את כל המרכיבים של שמלה שהיא tacky and offensive  - מחשוף ענק, גלימה, תסרוקת-נסיכות-דיסני, אבל בסוף יוצאת עדינה ואלגנטית. סה"כ לוק נפלא שממצב אותה כשחקנית שצריך לשים אליה לב (מחדש כי בינינו, הבאזז מסביב A Walk to Remember כבר לא רלוונטי*...)

* אם הייתן טינאייג'ריות בתחילת שנות ה-2000 אתן ממש רוצות להקליק על הלינק.
ואם טרם ניסיתם את הסדרה החדשה שלה This is Us - תנו לזה צ'אנס. זה נחמד ואחלה תירוץ לבכות מול הטלוויזיה.

יקירת המדור אמה סטון משחקת בימינו בסרט La La Land שכנראה יזכה באוסקר אחד או שניים. אין לי סבלנות לצפות בטריילר, אבל הבנתי שזה סרט רומנטי לאללה (וודי אלן יודע לעשות כאלה?) המשלב שירים וריקודים נוסח פרד אסטייר וג'ינג'ר רוג'רס.
צילום: Getty
לפחות אי אפשר להגיד שאמה לא משווקת את הסרט. This is princessy, dreamy, cutesy and on-brand. אני אמשיך לשבת כאן ולחכות שתפציץ באוסקרים - כמו שרק היא יודעת. 

הדבר הכי מעניין שג'סיקה בייל עשתה בשנה האחרונה (ובעצם, מאז שהתחתנה עם ג'סטין - מה זה אומר?) היה לפתוח מסעדה בלוס אנג'לס הפונה לקהל עקרות בית העשירות שמחפשות איפה להשתכר לבלות אחה"צ עם הילדים במחיר מופקע - מסעדה שאגב זכתה לביקורות איומות בעיקר לאור העובדה שהיא לא מציעה אפילו... מנת ילדים אחת.
קיצר, ג'סיקה בייל נשארה משועממת  ומשעממת כמו שתמיד היתה, ואף שמלת אלי סעעב עמוסה לא תעזור לה.
צילום: Getty
מצד שני, when you're married to one of the biggest attention whores in the music business / Hollywood, you need a really loud dress. בהצלחה עם זה. 

אמילי היקרה,
 צילום: Getty
הופעתך על השטיח האדום של הגלובס לא יעזור לנו לחשוב עליך כשחקנית עולה (את לא, כולה חשפת שד בסרט של בן אפלק). את לנצח תשארי הברונטית הערומה מהקליפ הקריפי של רובין ת'יק.

קרי ראסל - שמישהו כבר יתן פרס ל"אמריקאים" - לבשה שמלה של ג'יי מנדל שהתגובה הראשונית שלי אליה היתה "אוי כפרה, לא!".
צילום: Getty
במבט שני, שלישי ורביעי, זה אולי מהמם? איי מין, זה מעניין. זה שונה. זה מנומר, שזה נועז על השטיח האדום. יש לשמלה הזו גלימה! אז אולי השמלה הזו היא ניצחון? אני מבולבלת. 

לגבי הלוק של פליסיטי האפמן דווקא אין לי התלבטויות:
 צילום: Getty
היא נראית מדהים, כתמיד. 

את הלוק של דרו ברימור, כפילתי, רציתי מאוד לאהוב. באמת שניסיתי. אבל כשהשמלה שלך נראית כאילו נלקחה ממחלקת התלבושות של "סטודיו 54", זה לא פשוט.
צילום: FFN
זה באמת מרגיש יותר כמו תחפושת מאשר שמלה לארוע הוליוודי נוצץ. אולי אם האיפור היה שקט יותר (אני מתקשה להגיד את זה בטקס שבו רוב הנוכחות שכחו את הליפסטיק בבית אבל בכל זאת) זה היה עובר. לצערי, זה לא. 

 ואם כבר בתחפושות עסקינן, WTF מה זה?
צילום: FFN
לפחות היא נרגעה עם הבוטוקס. 

נסיים במחשוף אחרון שהיה כל כך מתוק שבא לי להקיא: זואי סלדנה בשמלה של גוצ'י.
צילום: Getty

הרעלת מתוק כבר אמרתי, כן? המלמלות הבלתי נגמרות, הגוונים של הורוד והחגורה הלא קשורה הופכת את הלוק הזה למשהו שהיה זרוק בארון של הברביות שלי אי שם בשנות ה-80.

חשבתם שסיימנו עם החשופות בטקס? חכו שתראו את השקופות. 

תגובה 1: