דפים

יום שלישי, 13 בדצמבר 2016

אוי כפרה: טקס פרסי האופנה הבריטיים

סרבוסקי היו הספונסרים של טקס פרסים לא מעניין במיוחד, אבל תהיו בטוחים שאיפה שיש יהלומים - יש סלבז. 

ג'יג'י חדיד, הכוכבת הגדולה של הערב, לבשה חליפת מכנסיים של ורסצ'ה, שכללה מניפת ציצי (מן הסתם שלא יהיה לציצי שלה חם בתחילת דצמבר) וגלימה המכסה רגל אחת בלבד. 
צילום: Getty
אבוי. 
ובעודי מעריכה את הרצון של ג'יג'י - דוגמנית בתחילת דרכה למרות שזה מרגיש כאילו היא השתלטה לנו על מסכי האינסטגרם כבר לפני יובלות - להתחנף למיסס דונטלה ערב עונת הפרסים, אני לא בטוחה שיש לה את האקס פקטור הנדרש על מנת להפוך את הבלגן המביך הזה ל- big fashion moment. 
צילום: Getty
וב"לא בטוחה" אני מתכוונת ל"אין מצב, זה לא יקרה בשבילך, תתלשי את גלימת-הרגל שלך מיד". 

החזה של ג'ורדן דאן מפגין חוסר נוחות השמור בדרך כלל לבנות משפחת קרדשיאן,
צילום: Getty

וויני הארלו דפקה עגיל מה-playbook / חדר ההלבשה של אריה מונטגומרי (רק אני סופרת את הדקות עד ש"שקרניות יפות" תגאל אותי מיסוריי ותרד כבר מהמסכים?),
צילום: Getty

לילי דונלסון כפרה, תצוגת האופנה של ויקטוריה סיקרט היתה בחודש שעבר, את יכולה להתלבש עכשיו. 
צילום: Getty

וג'ואן סמולס לובשת מה שנראה כמו חליפת חדר הכושר הכי פחות נוחה בהיסטוריה. 
צילום: Getty

ועדיין, בפרס הנוחות זוכה אלכסה צ'אנג' עם פיג'מה מבית פראדה שבקלות היתה יכולה למצוא את התהילה על אחת הדמויות ב"ימי חיינו". 
צילום: Getty

כשראיתי את האוברול של ג'ובניה בטליה, אני נשבעת שהמחשבה הראשונה שרצה לי בראש היתה, איזה יופי! דוגמנית-על בעלת רגל אחת! How progressive of humanity. 
צילום: Getty

מילה לנעמי קמפבל:
you are the biggest bitch בעולם האופנה. באמת הרגשת צורך לרדת לרמה של צעירות וקטנות ממך עם בגד-גוף בגזרת תחתוני סבתא ותחרה מכוערת מעל? זה באמת היה הכרחי?
צילום: Getty

קרלי קלוס, לעומתה, נראתה מדהים. 
צילום: Getty
ויחד עם זאת, בא לי שתגוון קצת. כלומר, כשהיא עשויה נכון (ומכוסה בסוכריות בצורת דינוזאורים), גלידה וניל היא דבר משובח אבל יש גם טעמים מעניינים יותר בפריזר שלפעמים שווה לנסות. 
בליווי הדינוזאורים כמובן. 

סלמה הייק נשואה למי שבבעלותו כ-70% מבתי באופנה בעולם (אני לא צוחקת) וכל מה שהיא הצליחה לגרד לעצמה זה את שמלת הגוצ'י המעייפה הזאת:
צילום: Getty
למזלה, היא תפסה אותי בשבוע שבו התמכרתי ל- Westworld אז אני מודה שיש משהו במערב-הפרוע-שיק הזה שטיפונת מדבר אלי אבל תנו לי עוד יומיים לסיים את העונה על מנת שזה יעבור לי וכל שאשאר איתו זה: ציצי. 

ונסיים בדיכאון קיומי לכל מי ש- כמוני - התבגרה בניינטיז והיתה מאוהבת עד כלות בג'ורדן קטלנו:
צילום: Getty
ג'יזס זה אפילו יותר גרוע מהג'וקר שלו ב- Suicide Squad. 

תגובה 1: