דפים

יום שלישי, 13 בדצמבר 2016

טיפים לכוכבת העולה ולכוכבת שבא לי שתרד כבר

קוראינו הקבועים מכירים היטב את הזלזול העמוק שאני מפגינה כלפי ג'ניפר אניסטון, אז זה לא הולך להפתיע אותם.  
לחדשים - welcome! - אני אסביר: כן, אני זוכרת שהיא היתה רייצ'ל ב"חברים" והיא כאילו הפרה הקדושה של הניינטיז כי בראד פיט עזב אותה לטובת אנג'לינה, אבל בואו נהייה כנים שנייה. רייצ'ל היתה הדמות הכי מעצבנת - יותר מעצבנת אפילו מרוס - yes, I went there - ומאז ש"חברים" ירדה מהמסך, ג'ניפר שיחקה את אותה הדמות הדבילית באותן קומדיות רומנטיות מפגרות שלא עשו דבר מלבד לפרוט על מיתרי  ליבן של ה- soccer moms של Middle America שמרימות עותק של מגזין כזה או אחר בתור בסופר כי הפרצוף של ג'ן מרוח על הכריכה וכי היא דפקה שם ראיון קצרצר ומשעמם. אלה אותן האמהות שאשכרה הולכות לראות את הסרטים המיותרים שלה, ובכך מאפשרות לנוד הנפוח הזה להמשיך להתקיים*.

במהלך כל הקריירה הבינונית שלה, ג'ן דאגה להתלבש בהתאם: שמלה שחורה או בצבעי ניוד, פן מקלות, אקססוריז מינימליים. הכי חסרת אופי, הכי on-brand. 
והפעם, על השטיח האדום של סרט קריסמס מרובה שחקנים מוכרים שכנראה חייבים לשלם משכנתא איכשהוא, הפתעה!
צילום: Fame Flynet

אבל לא באמת. במקום לקרוץ בשיעמום האופנתי שלה לאמהות הפרברים, היא בחרה להתלבש כמו אם פרברבים שעשתה מנוי שנתי ליוגה, נרשמה ללימודי רייקי ומילאה את חדרי הבית בקריסטלים צבעוניים כי זה מוסיף אווירה של זן ורוחניות, וזה גם היה במבצע בחנות Target אז למה לא.  

אוליביה מאן מופיעה גם היא בסרט, ועשתה, כהרגלה, שטויות. 

ואני לא מדברת (הפעם) על האסטרטגיה המוכרת של "אנשים עדיין לא מכירים אותי אז אצא מהבית בלנז'רי בשביל שאולי יכתבו את השם שלי באיזה בלוג" (המממ יש בזה משהו) כמו שעשתה כמה ימים לפני כן לארוע אחר:
צילום: Fame Flynet

הפעם, היא דווקא באה מכוסה (כי הקהל של ג'ניפר אניסטון אוהב צניעות, יחסית). 
צילום: Getty

אז מה בעצם מפריע לי פה, מלבד זה שהשמלה שלה מכוערת, עמוסה מדי, לא קשורה לעצמה והחלק העליון נראה כאילו נסרג ע"י סבתא שכבר לא ממש מבחינה מה ישר ומה עקום?
צילום: Getty

מפריע לי שאף אחד לא מסביר לבחורה איך הופכים משחקנית דרגה ג' לכוכבת מהמעלה הראשונה. על פניו, אוליביה מאן בדרך הנכונה. היא שיחקה בסידרה מוערכת ("חדר החדשות"), היא השתתפה בסרט עם שרה ג'סיקה פרקר (עוד אהובת אמהות הפרברים, רק עם אופי), she's in a fucking Marvel franchise - לא זוכרת איזה ואל תאלצו אותי לבדוק, היא יוצאת עם שחקן פוטבול מפורסם... כל מה שחסר לה הוא להתלבש כמו כוכבת. 
יקירה, תלכי הביתה, תפתחי גוגל, ותסתכלי על השמלות של מועמדות האוסקר של השנה האחרונה. בנות כמו אליסיה ויקנדר וברי לרסון שאף אחד לא שמע עליהן ובעזרת לבוש חכם מיצבו את עצמן כשחקניות מעניינות, מעודכנות ובעלות אופי. 
mic drop. I'm out. 
תתקשרי לסטייליסט שלך ושלחי לי צ'ק בדואר על הייעוץ.


*אגרסיבי מדי על הבוקר? אני הורמונלית, תתמודדו.  

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה