דפים

יום חמישי, 22 בספטמבר 2016

אוי כפרה האמי'ז: בנות משפחה מודרנית

זו השנה הראשונה מזה... מאה שנה לפחות, ש"משפחה מודרנית" (כן, עדיין משדרים את זה) היתה מועמדת לפרסי האמי אך לא זכתה אפילו באחד. אל תשאלו אותי אם זה הוגן או לא - מעולם לא התחברתי למבטא המוגזם של סופיה ורגרה והצילומים התזזיתיים עשו לי כאב ראש - אבל אני כן יכולה להגיד שהלבוש של נשות הסדרה לטקס היה אינדיקציה ברורה לכך שהן ידעו שאף אחת מהן לא תחזור הביתה עם פסלון מוזהב. ולראיה:

שרה היילנד ניסתה לייצר רגע של קלאסיקה השמור לשחקניות טובות ממנה - אמה ווטסון למשל - אך נראה מתאמץ מדי על שחקנית מסוגה, שדופקות מיני ומחשוף לכל ארוע פתיחה של מעטפה (תקראו את זה באנגלית וזה יתחבר לכם). 
צילום: Getty

סופיה ורגרה לעומתה, לא התאמצה מספיק. ולא, אני לא מדברת על ההתעקשות שלה ללבוש את אותה השמלה לכל טקס. רציני, אותה השמלה. לא, מיציתי את הדיון על זה: היא לא מחליפה סוס מנצח וזהו. אוקי, אבל מה לגבי השיער? 
 צילום: WENN
כבר דפקת שמלת  ורסאצ'ה שעולה יותר מהחיים שלי - למה להרוס עם תוספות שיער ב-20 שקל ו"קוקו שקר" (יש ירושלמים בקהל?) שאני מסתובבת איתו כשאני מנקה את הבית אחרי שלא חפפתי שיער שלושה ימים?צילום: WENN

טיפ קטן לג'ולי בואן:
 צילום: Getty
כשאת בוחרת בשמלה לבנה חלקה, צריך שיהיה עליה משהו מעניין שיתפוס לנו את תשומת הלב, ושאריות הבד שהפכו למלמלה מאחורה לא עונים על הצורך הזה. I'm as bored by your dress as you are, apparently.

ולסיום, אריאל ווינטר. 
תגידו את זה איתי: 
אוי כפרה, לא. 


צילום: WENN
אלא אם תכנית החומש העסקית שלך כוללת סקס-טייפ, לעולם אל תלבשי שמלה שהנוראית שבקרדשיאניות לבשה לפניך. 


צילום: Getty
ראי הוזהרת.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה