דפים

יום חמישי, 3 במרץ 2016

אוי כפרה האוסקר: המנצנצות ומצטיינות הקורס

מכיוון שאני ילדה בת 13 שאוהבת חדי קרן, כל כוכבת שלובשת נצנצים לשטיח האדום מקבלת אצלי 2 נקודות (וגם כי- היי - הן היו יכולות ללכת על ניוד או על שמלה כלתית שקופה נוסח גלית לוי וחברותיה לא עלינו - אני מסתכלת עליך פאירנקה צ'ופרה)
  צילום: Getty

אבל, כמו בכל טרנד, היו שהצטיינו בו יותר והיו שהצטיינו בו פחות. 
נעמי וואטס, מבחינתי, היא כמו קייט בלנשט רק עם בעל חתיך יותר. היא פשוט לא יכולה לטעות, אפילו כשהיא בוחרת בארמני עמוס כל כך,
 צילום: Getty
והשרשראות שלה, כרגיל, חייבות איכשהו למצוא את דרכן לארון שלי. 
צילום: Getty

דייזי רידלי, עוד בחורה חדשה בשכונה, בחרה בשאנל עדין ומקסים שתאמה את גודל המאורע ואת ה-newcomer שלבשה אותה. אפילו המלמלה הלא קשורה באמצע הגוף נחמדה בעיני. מוזר. 
 צילום: Getty

מוזרה בעיני היתה גם הבחירה של ג'וליאן מור בשמלת שאנל שהתאבלה על עצמה, כנראה. 
 צילום: Getty
יש לפנינו דוגמא קלאסית ללוק שהוא טוב על הנייר אבל רע במציאות. כבכיכול הכל אמור להיות נכון: ג'וליאן מתה על שמלות נוצצות, קארל לגרפלד ושאנל מלבישים את ג'וליאן כבר שנים ואמורים לדעת כבר מה עובד בשבילה, החלק התחתון עשוי משכבות (ברבים) של תחרה שלא מאלצים אותנו לנחש אם היא לובשת תחתונים היום (תודה לאל) והעגילים הגיאומטריים מתכתבים נכון עם המשולשים של הציצי. אבל כשלוקחים צעד אחורה ומסתכלים על התמונה המלאה, אני עדיין רואה שמלה שמתייפחת על אובדן (קלילות) הנעורים שלה. כבד לי בעיניים, הפסים הנוצצים מרגישים לי כמו חבלים עבים מדי, והצמיד הזה חייב לעוף. 
 צילום: Getty
מה יהיה ג'וליאן, אולי נרים טלפון לטום פורד?

אחחחח אבל טום - בעל ההתעקשות המפורסמת להלביש כוכבת אחת בלבד בכל טקס גדול, בחר הפעם במרגו רובי. 
 צילום: Getty
אני חצוייה. האם זה לא קצת "שושלת", עם כריות הכתפיים וקיפול הבד במרכז הגוף? זה אכן כן. אבל - האם אני כועסת על זה? לא בטוחה. אני כן קצת כועסת על צוות האיפור-שיער שלה שקצת חיפף עליה (אני מבינה שהלוק הטבעי מאפשר לשמלה לדבר אבל זה קצת טבעי מדי, לא? מה עם קצת אודם?). 
 צילום: Getty

ובחזרה לאבל. 
שמעתם על הגירושים של בן אפלק וג'ניפר גרנר? בטח שמעתם, כי הם לא מפסיקים להציף אותנו  בתמונות שלהם מתאמצים להיות נחמדים אחד לשני "בשביל הילדים" (ולמי שממש בקטע של רכילות סלבס: this is the REAL conscious uncoupling, ולא השיט המתיימר  שגוונית' פלטרו מנסה למכור לנו). ובכן, מלחמת יחסי הציבור על אהדת הציבור החלה, ובעוד שבן אפלק מנמיך פרופיל לאחר שנתפס עם הנני (מהלך קלישאתי של צעירים) ג'ניפר גורפת לייקים ומעמיקה את תדמית "האמא המתוקה של אמריקה" שמרימה את עצמה מקרשי הזוגיות הכושלת שלה, והיוצאת אל האור מצילה של בעלה הסורר. ואיך נראית חבילת היח"צ ההירואית הזו? ככה:
 צילום: Getty
מצד אחד, "תאכל את זה בן אפלק" ומצד שני, "הי אמהות של אמריקה שקונות מגנין People בסופר, אני עדיין מתאבלת על הזוגיות שלי". 
גאונות. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה