דפים

יום שלישי, 16 בפברואר 2016

אוי כפרה, סוויפטי בגראמיז

בדרך כלל שאני שומרת את הפוסטים על טיילור סוויפט לסוף בתקווה שזה יאלץ אתכם לקרוא את כל השאר, אבל הפעם סוויפטי באה לי כל כך לא טוב בעין שאני לא מתאפקת.
אז בלה בלה, קבלו את מלכת התיכון של הוליווד (בעיניי עצמה) - טיילור סוויפט ב"שמלה" של ורסצ'ה, בליווי ה-BFF של החודש, סלינה גומז.
 צילום: Getty
סלינה נראית על הכיפאק אם כי חסרת יכולת תזוזה - אבל למי איכפת, מי צריך בכלל להיות מסוגל ללכת? - אבל האמת שכואב עליה הלב לאור העובדה שהיא עצמה הוציאה השנה אלבום שזכה להתעלמות מוחלטת מוועדת הגראמיז, ואם נהיה כנים שנייה, היא סתם באה בתור האקססורי של הבלונדה הגבוהה שלידה.
אנחה, it must really suck being friends with Blondie.
 צילום: Getty
ובחזרה לברבי. 
אני לא מבינה את זה. טיילור סוויפט כיום היא המלכה הבלתי מעורערת של תעשיית המוזיקה. הבחורה מגלגלת מיליונים, האלבומים שלה נמכרים כמו לחמניות חמות, ואין דוגמנית על בלונדינית מעל מטר-שמונים שלא הופיעה בחשבון האינסטוש של סוויפטי כשהיא אופה איתה עוגיות / דופקת פוזות בפיג'מות תואמות של יוניקורנז / עומדת כניצבת ברקע בעוד שטיילור דוחפת לנו לגרון את ה-squad goals הדבילים שלה שמתאימים יותר ל-high school musical מאשר לאישה צעירה בת 24.
אבל אני סוטה מהנושא.

סוויפטי. היא שחררה כאמור את אחד האלבומים המצליחים של השנה, והיה ברור לכולם שהיא הולכת to dominate this freaking award ceremony , עד כדי כך שה-arch nemesis שלה קייטי פרי לא הגיעה.
ואחרי כל זה היא בתספורת הילארי קלינטון קצרה מדי שמבגרת אותה בעשור?
 צילום: Getty

אחרי כל זה היא ממחזרת את השמלה מהגראמיז של שנה שעברה, רק עם יותר עור חשוף ויותר סיליקון (אל תסתכלו עלי ככה, גם אתם חשבתם על זה).?
אחרי כל זה היא מאלצת אותי לדון בפושפוש שלה?
 צילום: Getty

Let's take a moment to talk about her crotch.
נושא שיחה שאף אחד לא היה מעוניין בו, אבל כיאה למלכה אמיתית - מה שסוויפטי רוצה, סוויפטי מקבלת.

 צילום: Getty
אוקי, בחרת ללבוש תחתוני סבתא צבעוניות שהקיאו בד. בין קיפולי הבד יש שסע עמוק מאוד. עד כאן, ניחא מילא. אבל את השסע, כפרה, ממקמים בצד. לא בדיוק בין הרגליים. הפושפוש שלך צריך להיות מרומז - יש שבטעות יחשבו שזה סקסי, שיבושם להם - נו ג'ג'מנט - ולא בוהה בי ומתחנן שאנתח אותו ואתהה האם את לובשת עוד זוג תחתונים מתחת לחיתול הזה והאם השקעת מספיק זמן בהסרת שיער.
למה זה מגיע לנו?
  
 צילום: Getty
מזל טוב על הזכייה באלבום השנה. ועכשיו, אולי תנוחי?

תגובה 1: