דפים

יום ראשון, 31 בינואר 2016

אוי כפרה ה-CCA: ג'ניפר פ**קינג אניסטון

רוצים לכעוס עלי על הבוקר? 
אני לא סובלת את ג'ניפר אניסטון. 
בום. 
בחיי שמי, תהרגו אותי, אבל אני לא מצליחה להבין את ההערצה העולמית לשחקנית הבינונית-מינוס הזאת. אוקי, אז היא היתה חלק מאנסמבל שעשה לנו את הניינטיז וחלק נכבד משנות ה-2000 אבל אם אנחנו ממש כנים עם עצמנו, היא היתה החולייה החלשה ב"חברים" והדמות הכי פחות מעניינת. מנעד המשחק שלה רדוד כמו כוס הקפה שלי ובגדול, כל מה שהיא עשתה ב-15 השנים האחרונות היה לגלם נשים מעצבנות בקומדיות רומנטיות מטופשות ולשחק על רגשות הציבור הנשי נוהג ה-מיני ואן והמסיע את ילדיו לחוג ג'ודו (ניסיתי לתאר עקרות בית אמריקאיות משועממות שקוראות מגזיני סלבס ממוחזרים, אוקי?) שעדיין רואה בה קורבן של בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי.
ומילא אם היא היתה יודעת להתלבש. אבל היא לא: היא משעממת בטירוף, לובשת בעיקר שחור, והשיער שלה תמיד נראה אותו הדבר. ועד שהיא כבר בוחרת בצבע, היא בוחרת בזה:
צילום: Wenn

תסתכלו טוב על האסון הזה. זו שמלה של שחקנית ששווה מיליוני דולרים? לא הייתי מרימה את זה מארגז בקיר האחורי של חנות יד שנייה בנחלת בנימין שכתוב עליה 2=10. 
בואו נניח בצד לרגע את הצבע העייף או את הוולנים המטופשים האלה שנראו לאחרונה על גרושות שזופות מדי בנות 60+ על קרוז מסביב לחופי פלורידה, 
צילום: Wenn

מה זה השסע הזה? מה זה הפ**קינג תפירה הזו שכנראה נפרמה לך בטעות (כי אין מצב שמעצב שמעריך את עצמו אשכרה יעשה את זה בכוונה).
צילום: Wenn
מה זה ההיילייטס הבהירים מדי מסביב לפנים? חלאס. צאי מהניינטיז - ימי התהילה שלך חלפו מזמן. 
אפשר פשוט  להסכים שג'ניפר אניסטון מיותרת לחלוטין ולעבור לדבר על שחקניות מעניינות ממנה? 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה