דפים

יום שבת, 23 בינואר 2016

אוי כפרה אפטר-פרטי גלובוס הזהב: נסיכות המסך הקטן

כל מי שלא היתה חשובה מספיק לקבל הזמנה לטקס עצמו, הופיעה באחת ממסיבות ההקרנה או האפטר-פרטיז של גלובוס הזהב.

הייתם חושבים שעם כל השתלטות ז'אנר הקומיקס על המרקעים שלנו בשנים האחרונות, שבנות סדרות הקומיקס - בהיותן הסחורה החמה בהוליווד - היו עושות קצת מאמץ לכבוד הטקס.
ובכן, טעיתם.
קלואי בנט (Agents of SHEILD - מישהו ראה את זה בכלל?) חיפפה לגמרי בשמלה חצי אפוייה וחצי אטומה.
צילום: Getty

אמילי בט ריקרדס (אהובתו של בעלי מהסדרה "החץ" - סורי בייבי) שכחה את החזייה בבית וחשבה שמדבקות-ציצי יגנו על הפטמות שלה מפני הפלאשים.
צילום: Getty
באמת פליסיטי? ממך ציפיתי ליותר.

גם מקריסטן ריטר ציפיתי ליותר, בהתחשב בעובדה שהיא השחקנית הראשית בסדרה החדשה "ג'סיקה ג'ונס" ואנשים אשכרה יודעים מי היא.
 צילום: Getty

אך המאכזבת האמיתית של הערב היתה נינה דוברב. כזכור, רק לפני שלוש שנים נינה היתה הג'ניפר לורנס החדשה של הוליווד, והסטייל שלה היה רענן וללא דופי.
fast foward לשנת 2016 ואיכשהוא, נתקענו עם זה:
צילום: Getty
עייף, נדוש ואף מכוער. מה קרה בשלוש השנים האחרונות? האם הכל קרס מפני שהיא נפרדה מאיאן - ששיחק לצידה ב"יומני הערפד" - עזבה את הסדרה כי חשבה שהיא  תהייה מישהי בהוליווד רק לגלות שלהוליווד כבר לא איכפת כי נמאס מכל הערפדים האלה ועכשיו היא תקועה בלי עבודה ובלי תקציב לסטייליסט? 
התעודדי נשמה, לאשתו החדשה של איאן - ניקי ריד - יש סיכוי קטן משלך בהרבה להשאר רלוונטית בהוליווד. אחרי הכל, הסרט האחרון שהשתתפה בו היה "דמדומים" וכאמור, לאנושות קצת נמאס מערפדים.
צילום: Getty
ויחד עם זאת, סורי ממוש, היא לבושה טוב ממך... 

על ליה מישל לעומת זאת, תמיד אפשר לסמוך שתבאס אותי עם מאמצי היתר שלה,
צילום: Getty

וגם על חברתה / האויבת המושבעת שלה ניה ריברה אפשר לסמוך שתתקדם עם המהפך שלה להפוך לגרסה הזולה - אם עוד יש דבר כזה - של קים קרדשיאן.
צילום: Getty

קט גראם, גם היא ותיקת "יומני הערפד", בחרה בשמלה שהיתה יכולה להיות מעניינת אם היא רק היתה טורחת לעשות בה קצת תיקונים (אני מקווה שהיא השקיעה בדבק דו"צ במחשוף)
צילום: Getty

ופיבי טונקין, שאני כבר לא עוקבת באיזו סדרת טינאייג'רים על-טבעית היא משחקת השבוע, התבלבלה וחשבה והיא בכלל הוזמנה להופעה של מיילי סיירוס.
צילום: Getty


פאקינג טינאייג'רס בטלוויזיה מן!
מזל שיש גם אנשים שעברו את גיל ה-30, כמו ג'יימי קינג, שלמרות שהשמלה שלה מזכירה לי מדים של אסירות בכלא, היא גם עושה לי שמח, כי היא מוכיחה שטעם טראשי הוא לנצח.
צילום: Getty

 ועל זה , למזלי, תמיד אפשר לסמוך. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה