דפים

יום רביעי, 13 בינואר 2016

אוי כפרה גלובוס הזהב: BFFs

מאורעות החודשים האחרונים (חתונה, טירוף, החלטה לעבור לצד השני של האוקיינוס - literally - לאיים הקריביים - טירוף כבר אמרתי?) אילצו אותי  לקחת חופשה קצרה מהכפרה. ואין כמו לחזור לעניינים עם השטיח האדום השני בחשיבותו - גלובוס הזהב, שהתקיים ביום ראשון האחרון.
ובכן, דמיינו לכם כמה התרגשתי לפתוח את התמונות מהטקס - כמה התגעגעתי לזה! ... רק בשביל להתאכזב קשות מהצמד שכל כך חיכיתי לראות אותו: ה- BFF החדשות של אמריקה, ג'ניפר לורנס ואיימי שומר.
צילום: Getty

(התאכזבתי בקטע טוב because I've missed being a bitch, bitches. )

ג'ניפר לורנס היתה צפויה כתמיד בשמלת דיור שגדולה עליה בכמה דורות. מאכזב בכל פעם מחדש לראות את לורנס הצעירה כבולה בחוזה לבית האופנה המצליח בעולם, ונופלת איתם אירוע אחר אירוע עם שמלות וסטיילינג שהן יותר הילארי קלינטון ופחות הסחורה החמה של הוליווד.

צילום: Getty

צודקים, הגזמתי. כי אפילו הילארי יודעת שאי אפשר להעמיס כל כך הרבה על שמלה אחת קטנה: גם עליונית קצרה בגזרת קרופ, גם חיתוכים בצד וגם צווארון גבוה שלא מחמיא לאף בחורה עם מידת חזייה העולה על B (סורי האני, איי פיל יור פיין).
Seriously you guys, this is beyond  me. But the lipstick is good.
צילום: Getty

And then there's Amy.
לפני מספר שבועות עמדו ג'ן ואיימי על שטיח אדום אחר והצהירו שהן יבקשו מדיור להכין לשתיהן את אותה השמלה. דיור סירבו (נטולי חוש הומור החבר'ה האלה) ואיימי הקלילה והזורמת נתקעה עם שמלת פרבל גורונג נוקשה ודודתית. 
צילום: Getty

על פניו השמלה על הכיפאק: היא מחמיאה לגזרה... אבל לא לאישיות של איימי. 
איימי היא קומיקאית מצליחה ומשוגעת, המטפסת במעלה הסולם ההוליוודי בזכות היכולת שלה לצחוק על התעשייה ההוליוודית המלוקקת. ואז ברגע אחד היא מועמדת לפרס השחקנית הטובה ביותר ופתאום היא דוחסת את עצמה לשמלת ערב רצינית כל כך? That is some Lady Gaga level bullshit עם בונוס של חנופה לשופטים סטייל, "העניקו לי את הפרס because I've gone legit". 
לא אצלי כפרה.
אל תשני את עצמך רק כי זה מה שאת חושבת שהוליווד רוצה שתהיי. תפסי את ג'ן ותעופו משם לשבת על איזה דרינק במסיבת אפטר פארט צעירה ותוססת, כמותכן. 

נ.ב.

למקרה שתהיתם,

 צילום: Fame Flynet, Getty
אני עדיין מתעלמת ממנה. 
היא לא תקבל ממני פירגון רק כי היא החליטה להשאיר בעבר את שמלות הבשר הנע ולהתקדם לשמלות old Hollywood מוגזמות עם חזיית שפיצים קומפלט. 

תגובה 1: