דפים

יום שלישי, 29 בספטמבר 2015

אוי כפרה האמי'ז: Mad Women in Suits

מלבד צבע ורוד ושמלות של זאק פוזן, היה עוד טרנד אחד ששלט על השטיח האדום של האמי'ז: חליפות מכנסיים.
המתלבשת הטובה של הערב - אתם יושבים? - היתה ג'ניוארי ג'ונס, שלבשה-אתם יושבים?? - אוברול.
אז אמנם היא לבשה אוברול (ואתם כבר יודעים מה אני חושבת על אוברולים) אבל שככה יהיה לי טוב, זה הלוק היחידי שאני אשכרה זוכרת מהערב הזה מבלי להסתכל בטבלת האקסל שיצרתי לכבוד המאורע*.
*(הטבלה נקראת "עונת הפרסים" ועד מרץ היא מתמלאת בשלל צבעים, טרנדים, שמות מעצבים, ביטויים כמו "אמיש-שיק" ו-WTF?!, והערות אקראיות שנכתבות על הדרך, כמו: לכתוב מייל תודה לדיג'יי ו-להתקשר לסבתא).
איפה הייתי?


צילום: Getty
אה! כאן. 

הלוק היחיד - מלבד תחפשות "ציפורת" של היידי קלום - שאני נזכרת בה מיד. 


צילום: Getty
אולי זה הצבע המשגע שהולך מושלם עם גוון העור שלה, אולי זה מחשוף ה-sweetheart שבא בניגוד מוחלט אך מקסים לפרצוף הקפוא תמידי שלה, ואולי זה העובדה שפיסת הבד המתנפנפת מצליחה להשכיח ממני לרגעים קלים שזה בעצם אוברול - ג'יזס אני מפרגנת לאוברול, זה קורה - אבל דמיט! אני מתה על זה. 

החליפה של קיירנן שיפקה לעומת זאת? מוות. 
צילום: Getty
תקציר זריר למי שלא מעודכן: קיירנן כולה בת 15, וכבר הוכתרה על ידי מבקרי אופנה לאייקון אופנה של דורה. ורוב הזמן הסטייליסטים שלה באמת עושה עבודה על הכיפאק ומלבישים אותם ב-age appropriate outfits עם חן וסטייל ו-קיק מגניב. רק שהפעם הקיק הזה מצליח להיות זקן, סליזי וסתם מכוער.


צילום: Getty
I mean, sure, gravity will punish her perky young boobs some day, there's really no need to begin preliminary punishment today. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה