דפים

יום שלישי, 29 בספטמבר 2015

אוי כפרה לא לא לא! שבוע האופנה

כן, אז מותר לי להתפלצן ולומר שאולי חוץ מזק פוזן אהובי, אני מוכנה לחרופ לי בשקט ובשלווה במהלך שבוע האופנה של ניו יורק. נכון זה כיף, אבל אני חייבת להודות שהבטן המתנפחת של קים קרדשיאן עושה לי פלשבקים לתופת האופנה של ההריון הראשון ואני קצת חווה תסמונת של פוסט טראומה. אאוצ'.
צילום: Getty
קים היא כמו השלוק הראשון של הקיא שהעולה לך בגרון בזמן בחילה ואחריו מגיע גל עצום של גועל בז'י אותו אי אפשר לעצור. אז אתה רץ לכיוון האסלה ומה שיוצא זו הקולקציה החדשה של קניה Yeezy Season 2
צילום: Getty

אז בשביל להקל על תחושת הגועל, נקפוץ ישר ללונדון. ואם כבר לונדון אז איך אפשר בלי Burberry
קרדיט: Burberry
~אנחת רווחה~
קצת קלסיקה לשם שינוי. כבר יותר נוח לי בכיסא. 
ולענייננו - 
צילום: REX
כן. הבעות הפנים אומרות הכל. הדוגמנית סוקי ווטרהאוס מעדיפה לא להסתכל, סיינה מילר נזכרת בנוסטלגיה למה היא בחרה בקריירת משחק, המלכה האם קייט מוס זועמת, קארה דלווין לא מבינה על מה היא מבזבזת את הזמן ורק בת זוגתה, הזמרת האמריקנית סנט וינסנט מבסוטה אש - כי אצלם בשבוע האופנה קניה ווסט זה הסטנדנט.

ובכן, גם ברברי אכזבו עם קולקציה, מאד לבישה מצד אחד, אבל כמויות התחרה והעור והשמאלץ התישו אותי עד כדי כאב
צילום: REX
תודה קארה, בול.
גם באגף ה"לא יכולה עוד לראות את התחרה השחורה הזאת, מה אני - קופסת עגבניות שרי אבל בקטע של Pאנק", לא נראו סימנים מבשרי נחת


צילום: REX
אני משוכנעת שכל אשה עלי אדמות - שהיא לא קייט מוס - שתלבש את המעיל הזה תראה כמו מישהי שהDAY JOB שלה קשור לחומרי ניקוי... ולגבי סיינה...ממממ... המעיל הזה הוא כבר משהו שדרוש להשתמש נגדו בחומרי ניקוי, אחרת הבית שלך יעלה עובש.

שוין, מזל ששבוע האופנה עבר למילאנו. מקווה שפראדה תציל את המצב.
ביוש.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה