דפים

יום חמישי, 7 במאי 2015

אוי כפרה ה-Met Gala 2015: הרגעים ה...פחות גדולים

על כל כוכבת שהצליחה to nail it על השטיח האדום של ה-מט גאלה ביום ראשון בערב, היתה כוכבת אחת שביאסה לנו ת'שועלים וגרמה לנו, ולשאר חובבי האופנה ו/או התרבות הסינית לגלגל עיניים.

נתחיל בגרועה ביותר. תחזיקו חזק. 
צילום: Getty
כן, אמרתי את זה. קווין בי. 
התלבטתי יומיים אם להכניס אותה לפוסט ה"גרועות" או לפוסט ה"עירומות" והחלטתי שהיא יותר "גרועה" מ"עירומה". and that's saying alot, I know. ועדיין. 
 צילום: Getty
ביונסה מעולם לא התפרסמה בזכות החוש האופנתי המשובח שלה. אפילו להיפך. מאז ומתמיד היא התלבשה גרוע-נושק-לטראש, עם יותר מדי תוספות שיער ופחות מדי סטייל. זוכרים אותה לפני שנתיים בתחרה שחורה, בגד גוף ונוצות? או את הפעם ההיא ששמלת הפוצ'י שלבשה היתה כל כך צמודה שג'יי-זי ושאר העוזרים היו צריכים להרים אותה במדרגות מכיוון שהיא לא הצליחה לכופף ברכיים? זוכרים את כל הפעמים שהיא נראתה כאילו אמא שלה הלבישה אותה משאריות של תלבושות ההופעה של דסטניז צ'יילד? שמתם לב לשיזוף המוגזם, לגוון השטני הלא-מחמיא ולקוקו האידיוטי הזה שהיא כל כך אוהבת?
בעלת טעם אופנתי משובח - היא לא. 
אבל היא כן מלכת העולם המוזיקלי. היא יכולה לתקוע גרפס למיקרופון ולשבור את שיאי ההורדות ב-iTunes. ביחד עם בעלה היא עומדת בראש אמפרייה כלכלית שיכולה לרכוש בקלות 4 מדינות לפחות. 
צילום: Getty
אז למה כל השיט הזה? למה להוריד את עצמך לרמה הזו? זה לא העירום (אני לא באמת יכולה לקרוא לזה שמלה, נכון?) שמפריע לי - אתם יודעים שצניעות זה לא כוס התה שלי. מה שמפריע לי פה זה התחנונים הנואשים לתשומת לב. 
צילום: Getty
פליייייייז תסתכלו עלי!  בבקשה תצלמו אותי!  אני מתחננת שתדברו עלי! 
אז הנה, סבבה, אני מדברת: את מעייפת אותי ביונסה. you're too good for this crap, אז תתקדמי. ובעיקר, תשני פוזה ומהר. שמתם לב שיש לביונזה פוזה קבועה? יד אחת שנחה על המותן, מרפק ב-90 מעלות, ראש מוטה טיפה הצידה. 
כמו בובת שעווה של עצמה. שמישהו יזיז קצת את השרירים שלה לפני שהם נתקעים לה ככה לנצח. 

speaking of תקועות לנצח:
 צילום: Wenn
אני יודעת שזה הערב היחיד בשנה שבו מותר להתלבש מוגזם מבלי שיחשבו שאת דושבג, אבל ליידי גאגא, כפרה, את דושבג. את, והמכנסיים המנצנצות עם הפלטפורמות, שנלקחו מהארכיונים של Kiss. וזו לא מחמאה. 

קרי וושינגטון היתה אחת האכזבות הגדולות של הערב, לפחות עבורי. לקרי וושינגטון יש טונות של סטייל, והיא בדרך-כלל מתלבשת אלגנטי עם edge, ובאופן שתואם את הארוע. הפעם, פחות:
צילום: Getty
שמלה כמו זו מוציאים מהארון (או משאילים מפראדה) ברגעים גדולים באמת. ה-מט גאלה הוא מהערבים האלה, שאת לובשת את הפריט הכי וואו שיש למעצבים הגדולים להציע לך. אבל את ה-וואו יש לבחור בקפידה, ובערב שכולו מוטיבים סיניים אדומים, זהובים ומלאי עוצמה, פחות מתאים להתלבש כמו נסיכונת ורודה. 
צילום: Getty
את יודעת מה יעזור? להחליף את הנעליים הירוקות (הרעיון נחמד, הביצוע לא משהו) ואז להעביר אלי במיידי את מלתחת המעילים המלאה של אוליביה פופ. מבטיחה לשנות לך את הציון ל-100.

אליסון וויליאמס ניסתה לגוון מהשעמום הרגיל שלה ובחרה בשמלה של ג'יאמבטיסטה ואלי.
 צילום: Getty
אולי זו האלרגיה שלי לטול (זה בלתי נשלט: חיפושיי אחר שמלת כלה שאינה מורכבת מ-30% תחרה, 30% טול ו-30% רשת בצבע גוף - משפיעים עלי לרעה) אבל בחייאת כפרה, מה העניינים? אני מבינה שזה כל הקטע, אבל השילוב בין הנוקשות של הבד לבין תפרחת הטול הזאת גורמת לך להיראות כמו אורנמנט אוריינטלי שיושב על הבר ליד הקופה במסעדה סינית, בדרך-כלל ליד החתול הזה עם היד שעולה למעלה ולמטה, ומנפנפת לך לשלום. 

אבל מכולן, סונלג' היא האכזבה הגדולה ביותר. סולנג', הידועה בטעם האופנתי ה-אמנם משונה מעט - אבל משובח ומעניין פי 20 מאחותה, בחרה הפעם להתחבא מאחורי מניפה עשוייה שיש מלוכלך.
צילום: Getty
אז, אני מבינה שזה אולי עוד מביך, שאת מפחדת שאנשים עדיין ידבר על "תקרית המעלית" משנה שעברה, אבל אם זה עד כדי כך מלחיץ אותך, אולי פשוט שווה להשאר בבית. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה