דפים

יום ראשון, 22 בפברואר 2015

לקראת האוסקר: פליסיטי ג'ונס

אם השם פליסיטי ג'ונס לא מצלצל כמוכר, אתם לא לבד. עד לפני חצי שנה לא שמעתי את השם הזה אפילו פעם אחת. אבל מאז שיצא הסרט "התאוריה של הכל" לאקרנים, פליסיטי מופיעה בכל מקום, כל הזמן, וביום ראשון הקרוב, היא אולי אפילו תזכה באוסקר.
שיהיה לה בהצלחה.

איך התלבשה הכוכבת הצעירה במהלך קמפיין האוסקר הראשון שלה?

לגלובוס הזהב, פליסיטי לבשה שמלה של כריסטיאן דיור, שכמו הכריזה לעולם: היוש, אני לא מהוליווד, אני מלונדון, איפה שבנות שמכבדות את עצמן מתלבשות צנוע.
צילום: Getty

אני לא יודעת אם הלונדוניות הן בהכרח כל כך צנועות, אבל הולי שיט היא נראית מדהים. וכשכל הכוכבניות מסביבך לובשות צבעי ניוד / שמלות שקופות / מחשופים עמוקים מדי, שמלת דיור כמו של פליסיטי is guaranteed to turn heads.

הצניעות זלגה גם לטקס ה-SAG, אם כי הייתי שמחה אם ג'ונס היתה לובשת שמלה שקצת פחות מזכירה בקשיחותה את הדיזסטר של אן הת'אווי מ2013.
צילום: Getty
הרבה אנשים התלהבו משמלת הבלנסיאגה אבל בעיניי היא החווירה אותה לגמרי ויצרה לה מתאר מגושם ולא מחמיא.

ללאנצ' לכבוד המועמדים לאוסקר, פליסיטי בחרה שוב בשמלה דיור, שהיתה אמורה להיות edgy ומגניבה (שהרי, איך אפשר לטעות כשמשלבים בין עור ונצנצים....?) אבל נראתה נוקשה ולא קשורה.
צילום: Getty

יו סי, אני ביליתי לא מעט שנים בירושלים, מקום שבו מקובל לראות בחורות צנועות יותר לובשות חולצות קצרות / גופיות מעל לחולצות בעלות שרוול 3/4. ולמרות שאין לי בעיה עם זה במציאות (it's a personal choice that I will never make but am perfectly cool with those who do), על השטיח האדום זה מרגיש מעאפן כמו הנסיעה על קו 480 של אגד. קר לך / את רוצה להסתיר את המרפקים? לבשי בלייזר מעל השמלה, לא שרוולים מנצנצים מתחת.

מלבד שמלה אחת שאני אפילו לא רוצה לדבר עליה,
צילום: Getty

פליסיטי מרבה ללבוש שמלות שחורות / אפורות / כהות, המשלבות בין תחרה ושקיפות רכה ודוגמאות נוקשות.


 צילום: Getty

כפרה, אני מבינה שאת בריטית ושהכל אצלכם אפרורי ומדכא, אבל בחייאת כפרה את בהוליווד, את חייבת לרענן.
אז מה היא תלבש לאוסקרים היום בערב?
לפי איך שזה  נראה עד עכשיו, זה כנראה יהיה דיור וכנראה יהיה מבאס.

יש הימורים?

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה