דפים

יום שני, 16 בפברואר 2015

אוי כפרה הטרנד: גב חשוף בגראמיז

טרנדים מתחלפים כל כך מהר בהוליווד, שקשה לעקוב.
אם רק לפני מספר חודשים היה התחת לאיבר המדובר ביותר, הרי שהיום הוא כבר נשאר מכוסה (בעיקר ברשת שקופה, אבל זה כבר דיון לפוסט אחר). טקס הגראמיז ביסס את מעמדו הבלתי מעורער של הגב החשוף כאקססורי הלוהט של הרגע.

קייט פרי, שכנראה עוד עייפה מהופעת הסופר-בול, בחרה בשמלה זוהיר מורד דודתית ומיושנת, שאילולי הייתי בלחץ שאני רואה לה את הפושפוש והפטמות (למה למה למה למה למה למה) הייתי בקלות יכולה לראות אותה על, נגיד, קת'רין הייגל.
  צילום: Getty

קת'רין מקפי לבשה שמלה של פוצ'י שעשתה בדיוק את מה שהיתה אמורה לעשות: למחוץ לה את הציצי (פוצ'י מתים על זה) ולגרום לה להיראות סקסית ונחשקת. 
  צילום: Getty

אלא שהיא לא. מעבר לעובדה שהצבע חיוור עליה והשיער שלה משעמם וחסר חיים (שוב נרדמת עם גומיית אייטיז בקוקו נמוך?), מי שקשר לה את השמלה בגב פינטז כנראה על החופשה הבאה שלו במקסימקו. ככה בדיוק אני קושרת את בגד הים שלי כשאני רובצת לי בחוף גורדון. לא יכולת למצוא קשירה מהודרת יותר המתאימה לשמלת מעצבים?

אני חושבת שלמיילי סיירוס היתה בעיה דומה, אבל כשבשמלה שלך יש יותר מרווחים מאשר בד, זה באמת משנה?
  צילום: Getty


פולי פרט נראתה כאילו שלפו אותה ממועדון חוף במיאמי,
  צילום: Getty


בוני מקי הפגינה גמישות וחיבה עזה ללוק הגותי של הניינטיז,
  צילום: Getty

ואריאנה גרנדה עשתה כמיטב יכולתה שלא להיראות כמו ילדה בת 12. 
 צילום: Getty
אני יודעת שאני אמורה להודות לה על שהשאירה בבית את הלוק של ילדת בית-הספר, עם חצאית בגזרה גבוהה וגופיית-בטן עם פוש-אפ, אבל זה לא מספיק לי. כי לא משנה איך אנחנו מסובבים את זה, היא נראית כאילו היא לקחה את שמלת הורסצ'ה של אמא שלה מהארון, והשאילה ממנה גם נעליים שגדולות עליה בכמה מידות.
אריאנה, קבלי טיפ קטן ממני: אם לכלכת את השמלה של אמא ואת יוצאת לטקס הגראמיז, עדיף שתחליפי שמלה מאשר שתנסי להסתיר את הכתם עם שמיכת תינוקות מנצנצת.
That's how the grown ups do it.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה