דפים

יום רביעי, 28 בינואר 2015

הצבעים הנכונים של ה-SAGs

שני צבעי חורף נעימים שלטו בטקס הSAG:

ירוק עמוק

לקלייר דיינס יש נטייה מבורכת לגוון על השטיח האדום. לפעמים זה מצליח ולפעמים פחות. גם הפעם, קלייר המשיכה את קו השמלות המעניינות עם שמלה של מרק ג'ייקובס, שלכל הפחות גרמה לאנשים לדבר.

צילום: Getty
אני מסכימה שיש כאן עומס רב של פרטים: גם עיטורים עיגוליים בצדדים, גם ליפוף צוואר, וגם חגורה עבה. ועוד בענייני חגורה: כל כך הרבה כסף ישולם עבור השמלה הזאת – לא מגיע לה גימור נעים בתפירה?

אבל תהרגו אותי (זו כנראה הנאמנות הנצחית שלי לזוג צ'ייס-קטלנו), אבל אני מתה על זה. השמלה יושבת עליה מושלם. הצבע האחיד של כל הפרטים מעדן את העומס הויזואלי, וכל הלוק ביחד נראה מעניין – משהו שקשה להגיד על שמלות השטיח האדום בימינו.
ועם התוצאה הסופית קשה להתווכח:

צילום: Wenn


ג'וליאן מור בעוד שמלה מנצנצת, והפעם מבית ג'יבנשי:

צילום: Getty

כבר אמרתי את זה בגולדן גלובז: אם לשפוט לפי קמפיין האופנה האחרון שלה, ג'וליאן סוף סוף תזכה השנה באוסקר (או לפחות בפרס "המתלבשת הטובה ביותר").

צילום: Getty
חוצמזה, אני מתה על ג'ינג'יות בירוק.

כחול נייבי

נעמי ווטס הלכה על בטוח-אם-כי-משגע בשמלה של בלסניאגה,
צילום: Getty

איימי פולר בשמלה של ג'ני פקהאם שאולי הייתי תופרת אותה מבד פחות סטרצ' ועם יותר מבנה מהמותניים ומטה..?
צילום: Getty

ורוזמנד פייק השאירה בבית את ה-וורה וואנג ההיא לטובת פרחים שחורים מבית כריסטיאן דיור:
 צילום: Getty
לעומת התקלה של הגלובז, אפשר להכריז על שיפור משמעותי. ולמרות שלפחות השמלה הזאת מעניינת, היא (השמלה) נראית כאילו היא בדרך ללוויה של עצמה. מה זה הדכאון הזה?
צילום: Getty

I'm sure that by the time the Oscars roll around we'll be able to find her a dress that provides good boob support while celebrating life. It can't be that hard...   אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה