דפים

יום רביעי, 2 ביולי 2014

העברת כתר המלכות

ברוכים הבאים ל-2014, ילדים. שנה מופלאה שבה עלייתה של הדוגמנית והגבות קארה דלווין (תתקשו להאמין אבל עוד לא כתבתי עליה אפילו פעם אחת ב"אוי כפרה" - אולי כי אף אחד לא הסביר לי איך לעזאזל הוגים את שם המשפחה שלה, עזרה, מישהו? -) רמסה רשמית את העידן הישן של הסופרמודלז של פעם. 
טוב, זה לא בדיוק אשמתה של קארה והגבות שלה. רוב דוגמניות העל האגדיות כבר מזמן פרשו לחיי משפחה שקטים בפרוורים של לונדון וניו-יורק.
חוץ מנעמי קמפבל, שמסרבת בתוקף לפרוש בשיא (שעבר לפני 10 שנים לפחות). 
כשהיא לא מצלמת תכנית ריאליטי בסגנון "טופ מודל" באוסטרליה (היש פריפריה רחוקה מזו? no offense - OZ  I love you!), היא ממשיכה לפקוד את השטיח האדום כאילו אנחנו עדיין חיים ב-1994. 
ואיך זה נראה? לא משהו.
צילום: Getty
זו פרת משה רבנו בעיצוב אלכסנדר מקווין. 
טוב לדעת שלבריטים בכל זאת יש הומור. 

אבל עזבו אתכם מצחוקים עכשיו, אני מעלה פה נושא חשוב הרבה יותר: עולם האופנה כפי שאנחנו מכירים אותו הגיע אל קיצו, בצורת נעמי קמפבל לבושה בשמלה של ג'יבנשי. 
צילום: Getty
בנות, כולנו היינו שם: חצאית בקו המותן שהיא טיפ טיפה גדולה עליכן, ועם כל צעד שאתן פוסעות החצאית מתרוממת כמה מילימטרים למעלה, מסתובבת הצידה, וגוררת איתה את החולצה, וכל כמה דקות אתן צריכות לעצור, לחפש את התגית שבתוך החצאית ולסובב חזרה את האאוטפיט כולו כך שישב באמצע הגוף. 
אני יודעת.
באיזה עולם אנחנו חיים אם ה-נעמי קמפבל לא מצליחה לסדר את החצאית שלה?!

קארה דלווין, זה רשמי: הוכתרת. הבמה כולה שלך. חובת ההוכחה עליך. אבל שלא יהיו טעויות: אם את אפילו חושבת לגדל פוני - את בחוץ. 
בהצלחה. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה