דפים

יום חמישי, 19 ביוני 2014

סקסי מאמא, what's for dinner?

המגזין מקסים – או אם תרצו, בלייזר באנגלית – הכתירו את מאה הנשים הסקסיות בעולם. כמו בכל שנה, ארזו מיטב כוכבות דרגה ג ומטה את הציצי שלהן בתוך פוש אפ והתייצבו על השטיח האדום. גם בר פאלי, שעד לפני חודש בכלל לא ידעתי שהיא קיימת, נדחסה לתוך מיני קצרצר וניסתה לשכנע אותנו שיש לה מה להציע.
צילום: Getty
בנים, תעזרו לי פה: להציע בתור מה? דוגמנית? שחקנית? מי את בר פאלי וכיצד הצלחת לשתול את עצמך בחיינו? ולמה החזה שלך כל כך גבוה?  צדק בנזוגי היקר שהתסכל על תמונה שלה לא מזמן וזרק לי: בר פאלי? אני יודע מי זאת. She's the poor man's version של בר רפאלי.
אני חושבת שהוא התכוון לומר צ'יפ (חתיכת אמירה בהתחשב בעובדה שמיס רפאלי היא לא המתלבשת הקלאסית בתבל – אפשר לסיים את החוזה עם אוסקר דה-לה-רנטה?!)

ובכן, כיאה למגזין המקדש את השדיים, לייסי שברט (לנצח קלודיה המעצבנת. די להתבכיין כבר!) נתנה לשלה דחיפה קלה.
צילום: Getty
לא מספיק שאני לנצח אראה אותה בתור ילדה בת 13, היא עוד צריכה להתלבש כמו אחת? כי היחידות שעוד מרשות לעצמן להסתובב עם הפוש-אפ ככה הן תיכוניסטיות שטרם הבינו את היופי שבמראה טבעי.
לייסי כפרה, תתקדמי לשנת 2014, ולגילך הביולוגי (אני מפחדת לבדוק מהו).

בואו נשאר רגע בשנות האלפיים המוקדמות.
זוכרות את הסרט "חופשיות על הבר"? כן, גם אני. אני והחברה הכי טובה שלי (היה מאמי!)  צפינו בקלטת הוידאו עד ששחקנו את הסרט, והיינו מדמיינות איך אנחנו עוברות לניו-יורק, מתחילות לרקוד על הבר וכובשות את העיר – ואת השכן האוסטראלי החתיך  - בסערה
 צילום: Getty
קנדיס סוונפול זוכרת. סחתיין שהיא הצליחה למצוא מכנסי עור בשנת 2014 עם קשירת קאובוי מאחור. ליאן ריימס היתה גאה.

הדוגמנית לידיה הרסט בחרה בשמלה שזועקת: תסתכלו לי על הנעליים. הן בדיוק כמו של כולן בארוע הזה.

צילום: Getty

השחקנית נורין דוולף בחרה בשמלה מאותה הקולקציה אשר מעוררת את השאלה: עד כמה הדבר הזה קצר בדיוק?

צילום: Getty
תגידו לי שמתחת לחץ יש מכנסון, כי אם הדבר הזה הוא חצאית, זה עומד להיות מאוד מביך כשהיא תתיישב. מביך ולא היגייני.

אורחת הכבוד של הארוע היתה סופיה בוש. סופיה עובדת קשה לאחרונה על מייק-אובר אג'י ומגניב, וזה דווקא הולך לה לא רע בכלל. רוב הזמן. הפעם היא לבשה שקית אפייה מלוכלכלת.
 צילום: Getty
אני לא יכולה שלא להסתכל עליה ולחשוב על הפטנט הזה של שקיות אפייה עם תבלון בפנים שזורקים לתוכן פולקע'ס, משקשקים את השקית וזורקים לתנור. (אמא את אלופה, אין על העוף שלך!)
  


צילום: Getty
Chicken cutlets included

אני יודעת שאומרים שהדרך ללבו של גבר היא דרך הבטן אבל במקרה הזה, אני חושבת שאני מעדיפה להשאר עם הפוש-אפ ככלי להשתחלות לרשימת 100 הנשים הסקסיות.

עוד מישהו רעב חוץ ממני? 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה