דפים

יום שני, 9 ביוני 2014

אוי כפרה, Met Gala 2014: המגזימות

בכל שנה במאי (אני יודעת, אנחנו בעיכוב), העיר ניו-יורק מנופפת אצבע משולשת להוליווד ומארחת טקס אוסקרים משלה: ה-Met Gala: ערב התרמה למוזיאון הניו-יורקי הותיק, שהוא בעצם תירוץ בשביל אנה ווינטור להכתיב קוד לבוש בנושא מסויים ולהכריח את כל המי ומי של עולם הבידור והאופנה לסור למרותה ולהתלבש כמו אידיוטים.
רובם.
אם בשנה שעברה נושא הלבוש עוד היה מובן - או לפחות ברור, הרי שהשנה בחרה אנה ווינטור את נושא הלבוש המבלבל והריק מתוכן: מחווה  למעצב הקוטור האמריקני צ'רלס ג'יימס. לא שמעתם עליו מעולם? גם אני לא! אבל אנה הדגישה כי מדובר בקוד לבוש "עניבה לבנה". מבולבלים? גם הסלבס.

לופיטה ניונגו לא כל כך הבינה את המטלה. היא חיברה בין קוטור ועניבה לבנה ויצא לה שמלת פלאפר של שנות ה-20 העשויה מבת יענה ורשת דייגים השייכת לאינדיאני שחולק "פיס פייפ" עם שיילין וודלי המחבקת עצים.
צילום: Getty
כן. כתבתי את המשפט הזה.
עוד דבר: זה (^^) פראדה, וזה מביך. פראדה יקירתי, כדאי לך לדבוק במשקפי שמש במחיר מוגזם באירוקה.

אבל זה עוד כלום לעומת קייט וקייטי, שהתלבשו כמו "מצלריות" ב- saloon  שרק מחכות לשריף שיכנס ויתפוס את ה-בד גאי. אם תשלם להן מספיק, אולי הן ישתטחו על הפסנתר בצד החדר ויציעו לך לעלות איתן לקומה למעלה. 
 צילום: Wenn' Getty

קייט, לחזה שלך מגיע יותר מזה. (וגם לשיער שלך. וגם לכל מה שמתחת לברכיים. וגם מעל).
קייטי, די. פשוט די. העולם לצידך עכשיו שברחת מציפורני טום קרוז והסיינטולוגיה. קחי את עצמך בידיים, מצאי חבר חדש, והפסיקי לעשות שופינג בחנויות של המותג מרקזה.
 צילום: Wenn

ואם כבר אנחנו במותגים שסרחו. בואו נדבר רגע על שאנל.
 צילום: Wenn

לפני מספר חודשים, קארל לגרפלד הכריז בגאווה על קריסטן סטיוארט כעל הפרזנטורית של קולקציית "דאלאס". לצערנו, לא מדובר ב"דאלאס" הסדרה האגדית מהאייטיז, אלא דאלאס העיר בטקסס. אני מקווה שתושבי העיר שלחו למר לגרפלד מכתב זועם, כי אם זה אמור לייצג במידה כלשהי את העיר, משרד התיירות המקומי יכול לכבות את האור וללכת הביתה.

מגי ג'ילנהול וקייט מארה לבשו שמלות של ולנטינו שהיו שתיהן עשויות מטאפט קיר יקרים מאוד

 צילום: Wenn, Getty

קירסטן דאנסט התבלבלה בארוע, ולבשה שמלה של רודרט שהיתה בכיף יכולה להשתלב על השטיח האדום של הפרימיירה של מלחמת הכוכבים, פרק 612.

קיקי, הקדמת. הם רק התחילו לצלם!

אבל הבלבול הגדול ביותר היה שייך לסנדרה לי. סנדרה היא שף-סלב, שאתר הבית שלה מציין בגאווה שהיא דוגלת בבישול סמי-ביתי, הווה אומר: 70% אוכל מוכן מראש ו-30% אוכל טרי.
סנדרה, גט א לייף. היום זה כבר מזה לא קול לבשל אינסטנט.
 צילום: Getty
אוף טופיק, תגידו לי שהנעליים שלה לא עשויות זכוכית. זה כבר יהיה ממש מוגזם.

אם סנדרה לי התלבשה כמו סינדרלה, שרה ג'סיקה פרקר התלבשה כמו אחת האחיות המרושעות שלה.
 צילום: Wenn

לא ששמלת האוסקר דה-לה רנטה שלה נוראית כל כך, זה השיער שהורג אותי. אני מבינה שאופנה לא תמיד צריכה להיות "יפה", אבל אין סיבה לשלב בין שמלת נשף עשוייה קטיפה וכפפות לבנות עד המרפקים, עם צלחות לוויין על הראש. פשוט אין סיבה.

את התואר "המגזימות של הארוע" לקחו ללא ספק האחיות לבית משפחת נואלס, עם "תקרית המעלית" שלגמרי גנבה את הפוקוס מהמוזיאון ומשאר הסלבס.
 צילום: Wenn. Getty

ובעוד האינטרנט כולו עוד עסוק בספקולציות - מה קרה שם בין סולאנג', ביונסה, וג'יי-זי?! ולמה אין סאונד בצילום הזה?!" - לי יש תאוריה משלי. אני אומרת שסולנג' התעצבנה ששוב מעצבי העל הרעיפו על אחותה שמלות מעצבים מפילות-לסת, בעוד שהיא (שוב) נדפקה עם שמלת קצפת-מרשמלו עשויה טפטה.
צילום: Wenn
אכן, מוגזם. 

תגובה 1: