דפים

יום שלישי, 10 ביוני 2014

היי שלום, ריאנה

יש המון התרחשויות בעולם הסלבס והלבוש שלהם שאני בוחרת שלא לכתוב עליהם. החתונה של קים קרדשיאן (ושער מגזין ה-ווג שלה ושל קנייה ווסט), הזבל המטופש שהוא המלתחה של ליידי גאגא, החיתולים של ג'סטין ביבר. בטח, זה יעלה לי את הטראפיק באתר, אבל אני מרגישה שיש גבול עד כמה אני מוכנה לרדת, ואני מוכנה לשלם את מחיר האידיאולוגיה.
אילו רק הסלבס היו מרגישות כמוני.
אבל לפעמים ישנם מקרים שאי אפשר להתעלם מהם. (עיין ערך מיילי סיירוס בפעם ההיא)
השמלה של ריאנה בפרסי ה-CFDA היא מקרה שכזה.
צילום: Getty

אני יודעת מה אתם חושבים: הנה, מיכל נפלה בפח. ריאנה ניצחה: התמונות עלו לבלוג, ואנחנו מדברים עליה.
אז בואו נדבר עליה.
צילום: Getty

באיזה עולם רדוד ומסכן חיה ריאנה, אם היא משוכנעת שאחרי אלבומי פלטינה, עשרות להיטים, מיליוני מעריצים וריספקט של התעשייה כולה, היא מרגישה צורך ללבוש פטמות וחריץ תחת בשביל לזכות בתשומת לב?!
צילום: Getty

יגידו הסנגורים שלה "זה פרסי מעצבי האופנה! היא מעצימה את הגוף הנשי, she's making a fashion statement".
שיגידו.
היא לא מעצימה, ולא מכבדת, לא את עצמה, ולא אותנו.
אלא אם כן את מועמדת לפרס בטקס פרסי תעשיית הפורנו, את לא יכולה ללבוש שמלה שעשויה שטיח קריסטלים שקוף. כן, את פצצה היסטרית. אבל parading your nipples in public is far from celebrating fashion OR the female body. כל שזה עושה זה לספק חומר לעוד בחורים להזיל עליך ריר ולדמיין בזימה מה הם היו עושים לך.
צילום: Getty

רירי, אני יודעת שלך זה לא איכפת. מי אני בכלל? סתם בחורה מזדקנת (עוד שנייה שלושים, וייזמיר) עם מנטליות של סבתא פולנייה. אבל צריך להיות לך איכפת. כי את? את כבר מזמן שכחת, הדלקת לעצמך ג'וינט והעלת עוד תמונה לאינסטגרם. אבל אנחנו נשארים כאן, עם בנות 13 שמסתובבות עם מכנסונים קצרים שלא מכסים את התחת, עם תלמידות בחטיבת ביניים שחושבות שרק ככה הן ישיגו אהבה, ועם בחורים צעירים שמרגישים שזה לגיטימי להסתכל על בחורות כאילו הן חתיכת בשר. שהרי, מה אני אם לא פטמות וחריץ תחת, מכוסה קריסטלים.
צילום: Getty
ריאנה, כאן נפרדות דרכינו.
הבלוג יתגעגע אליך, ללא ספק.
אני לא.

תגובה 1:

  1. אני אנצל את האנונימיות שבטוקבק כדי להגיב (בכל זאת בלוג אופנה וזה...)..
    מה שריאנה עושה בלחשוף פטמות זה ההיפך הגמור ממה שאמרת. כולה גוש שומן עם שפיץ בסוף, שאנו בתור גברים משום מה ממש ממש אוהבים. אולי זו לא הגדרה של העצמה נשית, אבל לנזוף במי שרוצה לבוא עם חולצת רשת רק כי היא אישה זה בהחלט צעד בכיוון ההפוך (אני מניח שחזה גברי שרירי לא היה מהווה בעיה, למרות שאת ורבות/ים אחרות/ים היו נהנים לבהות בזה לא פחות).
    אם נחשף לזה כל הזמן, זה לא יהיה יותר מיני מפרצוף יפה שכיף לבהות בו, והוא מאוד מושך. אבל שדיים הם *לא איבר מין*, מתייחסים אליהם כך רק כי מסתירים אותם כל הזמן ומתחילים לצעוק שאבעס כל פעם שפיטמה צצה החוצה.
    מחשוף נדיב *אהם אהם מיכל* יכול למשוך את העין הרבה יותר מציצים בחוץ. הבחורה אוהבת להסתובב חשופה, מה רע??!?!? ילדות בנות 13 הסתובבו וימשיכו להסתובב במכנסונים בלי קשר אליה, פשוט ככל שמתקרבים ל-30 יותר כיף לצקצק עליהן מהצד. השמלה היא הדרך האמיתית להבהיר שהעובדה שהציצי שלך בחוץ, לא נותן לאף אחד זכות לגעת בו או להעיר לך על זה. אז די לשחק את החסודה המזדעזעת. כולה ציצי.

    השבמחק