דפים

יום חמישי, 10 באפריל 2014

100 פרקים ל"גלי", ביצ'זזז

לא ברור איך ולמה, אבל הסדרה "גלי" הצליחה להגיע ל-100 פרקים. אין סיבה טובה מזו לחגוג חמש שנים של כאב ראש: 45 דקות שבועיות של שחיטה מוסיקלית של שירים אהובים, צילום ועריכה היפראקטיביים ומעוררי מיגרנה, הופעות אורח מאונפפות של גוונית' פלטרו, וליה מישל (enough said) אחת, שמספיק שאני רואה את הפוני שלה על המסך ואני כבר עצבנית.
אבל מה, לא נחגוג? נחגוג. תנו לי שתי כוסות קאווה ואני אתמוך בכל דבר.


חוץ מליה מישל. אני לא יכולה לתמוך בליה מישל.

 צילום: Wenn, Getty

אה. היא לובשת תחתוני מחזור של סבתות, מתחת לרשת. 100 פרקים וליה טרם הפנימה שקהל היעד של "גלי" הוא ילדות בנות 13. למה מגיע להן לדעת שאת במחזור? למה היא לבושה כמו דוגמנית בפוסטר-אמצע של פלייבוי שצינזרו לה את הפטמות עם איזולירבנד? למה היא חושבת שזה סקסי? והאם מפגע הלנז'רי הזה הוא באמת האאוטפיט הכי age appropriate שהיא יכלה לחשוב עליו?

מילא אם ליה מישל היתה ניה ריברה, עוד הייתי יכולה להבין את הרצון שלה להתלבש כמו עובדת בבורדל דל תקציב בשנות ה-40. שהרי, ניה ריברה מאורסת לראפר, ולבוש *שיעול* חשוף זה מאסט וכתוב לה ב-prenup.
 צילום: Wenn

חוצמזה, ניה בכלל באמצע טרנספורמציה להפוך לקים קרדשיאן (רק אני שמתי לב לכל הניתוחים הפלסטים האלה? אני אומרת לכם, זה יגמר בקלטת סקס ותכנית ריאליטי. I called it), על כן, שמלה צמודה בעלת מחשוף עמוק (מדי) היא בגדר לבוש רשמי. אלא שאפילו קים קרדשיאן היתה יודעת לוותר (על הרשת ו-)על חזייה, או לפחות ללבוש את החזיות המגניבות האלה שנצמדות לך לשתלים מקדימה, ואז נחסך מהעולם הנוף הקלאסי הבא של גב החזייה שלך:
צילום: Getty

אנחה, הבנות האלה ממש צריכות חברה טובה שתגיד להן את האמת בפנים. אני מסכימה להרתם למשימה:

דיאנה ארגון, אומנם ביחס לשתי הביצ'ז שם מלעלה את נראית כמו משב רוח רענן ומקסים, אבל שלא תטעי: עדיין יש לנו עיניים, הן פשוט בוחרות להעמיד פנים שלא באמת שילבת בין הבדים הקשיחים עם אבני החן (-?!), לבין פלטפורמות מפלסטיק שקנית ב וול-מארט בשנת 1998. 
צילום: Getty

הת'ר מוריס, המשיכי להיות מגניבה (או לפחות, ה-מגניבה ביותר בסביבה. התחרות דלה), ולקנות שמלות ב-asos
צילום: Getty

ואת ג'יימה מייס - תתאפסי על עצמך. את אמורה להיות הבוגרת האחראית שבחבורה, ולא להתלבש כמו נבחנת באודישן ל- "שורת המקהלה - Disco Fever", פלוס גוזיית ספורט. 
צילום: Getty

מזל טוב לחוגגים ולחוגגות. מי יתן ולפרק ה-200 - לא נגיע. 
שמישהו ימזוג לי עוד כוס.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה