דפים

יום שני, 3 במרץ 2014

הום סטיילינג

זוכרים את הסצנה האל-מותית מצלילי המוזיקה שבה ג'יליאן אנדרסון, הלא היא מריה פון טראפ, תופרת לילדים בגדים חדשים מהוילונות בבית?

אז מסתבר ששתי כוכבות חברו יחד ועשו הומאז' ליצירת המופת, אבל כדי לתת אינטרפרטציה מורדנית לכל הסיפור, הן החליטו להשתמש בשני חלקים של וילון שמעטר בר אפלולי של מלון דרכים באיזור הרע של הוליווד.

הבסיס: סנדרה בולוק באלכסנדר מקווין
צילום: Getty
העיטור: ג'וליה רוברטס בג'יבנשי
צילום: Getty

ללא ספק צריך להסביר לסנדרה, שבפעם הבאה שג'וליה מרימה טלפון ומציעה לה לעשות גיג משותף, היא חייבת ללמוד להתחמק באלגנטיות. לא שסנדרה נחלה פה בהצלחה - רחוק מכך - אבל לפחות הגזרה מחמיאה לה לקו מותן סקסי והצבע נעים. אז מה אם קצת בא לי לחנוק את עצמי עם שאריות הסאטן שנשפכות מקדימה ומסתירות-עלק את ארוחת הערב שהיא סרבה לפספס אתמול, כולל הקינוח.

אצל ג'וליה הסיפור עצוב עוד יותר. כל מה שנותר לי לעשות זה לבהות ולנסות להבין מה אני שונאת יותר: את התחרה משנות ה90, את הפפלום מ2008, את מיפתח הצווארון שיושב בצורה מרושלת או את הבד השחור הכבבבבבד הזה שמקנה מראה של אשה שמרנית מיושנת. 

אז לתשומת לבכן כפרות, לא משנה איזה תפקידים אתן קוטפות בסרטים עכשיויים, אתן  ח-י-י-ב-ו-ת לעבוד קצת יותר קשה על מראה שהולם אתכן, אבל בעיקר את שנת 2014.

מריה, לטיפולך.