דפים

יום שלישי, 4 במרץ 2014

שחר של יום חדש

אני שמחה לבשר לעולם שהיום התעוררתי במצב רוח אופטימי יותר! שלא נאמר, תחושה חגיגית של VA VA VOOM ולא עוד meh של צבעי ניוד.

למה?

מסתמן שהמסיבה השנתית של הVanity Fair, האפטר פארטי האולטימטיבי של טקס האוסקר, ניער את האבק מעל אולם תיאטרון קודאק והכניס צבע, גזרות מעניינות וסקס אפיל בשפע. הווה אומר, הללויה!

פרט לכוכבי האוסקר שעושים צ'יק צ'ק החלפת שמלה-תסרוקת-איפור ללוק קליל יותר, נוהרים למסיבה גם שלל כוכבים מעולם המוזיקה, האופנה והבידור שלא הוזמנו לטקס.

אחת מהן היא המנצחת שלי, סופיה ורגרה
צילום: Getty
אז נכון, זה צבע שמפניה על גבול הניוד, אבל החיתוכים והחגורה המבריקה נותנים פה המון עניין ובעיקר, אלמנט שהיה חסר בטונות על השטיח האדום של האוסקר - זוהר! האמת שמרוב שהרגשתי שורגרה הייתה כל כך הרבה זמן בהריון (אני מוכנה להשבע לכם שהיה מדובר באיזה שנתיים), כבר שכחנו עד כמה היא חטובה מטבעה. ולמרות שהיא תמיד תצטייר לי בראש כלטינית bootylicious, גם בגזרתה הנוכחית היא מצליחה לשמור על סקסיות ונשיות עוצמתית מתפרצת כמו בעבר. לאב יו סיסטר!

כפרה נוספת שעשתה לי טוב על הלב היא אוון רייצ'ל ווד, בשמלה של אלי סעב
צילום: Getty
הגברת ווד בדרך כלל מהווה סלע מחלוקת ביני לבין פוצק - פוצק הורסה עליה, בעייני היא קצת wa. אבל כזאת אני, מפרגנת! ושאוון רייצ'ל ממלאת את עולמי בצבע הורס, שמלה מחמיאה וגלאמור בשפע - אני מרוצה. הייתי ממש מרוצה כפרה, אם פעם אחת בחיים שלך תצאי מהבית בלי התסרוקת שנות ה20 החרושה למוות שלך, אבל היי, הלוק עובד אז אני אשתוק.

מירנדה קר ואליסון וויליאמס עשו הכל בשביל לשכנע אותי שהן לא תיכננו להגיע לאותו אירוע, אחרת אני לא יכולה להסביר את שני העולמות שנפערו מולי
 צילום: Getty
מירנדה קר, או הגירסה האנושית לג'סיקה ראביט אם תרצו, מתקשה לעשות את הקאט בין התצוגות של ויקטוריה סיקרט למציאות. כבר הבנו שהגירושין מאורלנדו בלום פוגעים לה קשות בשיקול הדעת, עד כדי כך שהיא החליטה, כהשלמת הכנסה, להגיע למסיבה על תקן של דיילת פרומושן של וודקה חדשה / תערוכת רכבים סליזית בווגאס / מוסך חלפים. 

הרחק (זו לא מילה) בצד השני של הסקלה, נחטפה נערה מהאולפנה במאה שערים. אליסון, אני בהלם מזה שהחוזה שלך מול הפקת Girls לא מחייב אותך לעמוד בסטנדרט מינימלי של קוליות. לפחות היית בוחרת בצבע קצת חיי, הבזוקה הזה מזכיר לי קינוח פרווה.

מינדי קלינג, עוד איט-גירל מעולם הבידור האמריקאי כנראה לא מתוגמלת כהלכה...
 צילום: Getty
אחרת איזו עוד סיבה יש לה להשתמש בסמפל הגרוע מהשמלה העוד יותר גרועה של ג'וליה רוברטס?

ג'ניפר לורנס הוכיחה לנו שכנראה יש סיבה רציונלית מאחורי החוזה השמן שלה עם דיור
 צילום: Getty
טום פורד בתגובה: "דונט קול אס, וי ויל קול יו"
אז כפרה, תחזרי ללבוש דיור ותסתרקי קצת למען השם.

ולסיום אופטימי ומרגש... נראה לי שהדוגמנית רוזי הנינגטון-וויטלי רומזת לנו שהיא רוצה תינוקי
 צילום: Getty
במחשבה שניה, אולי סתם לא בא לה שהנשנושים ילכלכו לה את השמלה אז היא שמה סינר.

תאכלי נשמה, יש לי הרגשה שלא עשית את זה כבר כמה חודשים. ביוש!