דפים

יום שני, 3 במרץ 2014

All you need is Oscar Love

(כמעט) שתי השחקניות היחידות שהעזו ללבוש צבע שהוא לא גוון של ניוד מנצנץ, היו דווקא שתי יפייפיות שהתחרו על אותו הפרס - שחקנית המשנה הטובה ביותר - ועל מקום בליבינו.

לופיטה ניונגו, חביבת הקהל מאז אוקטובר 2013, היתה ללא ספק המתלבשת הטובה של הטקס. הרבה מזה קשור לעובדה שהיא (פעם אחר פעם) לובשת קשת שיער, וכולכם יודעים שאני לא יכולה לעמוד בפני שום דבר שמזכיר לי את בלייר וולדורף.
צילום: Getty
*אני מודעת לכך שאין שום קשר בין הקשתות הענקיות של בלייר אהובתי לבין אלה העדינות של לופיטה, אבל אוי כפרה לא! חוגגת היום שלוש שנים and I'm allowed to make all the Gossip Girl references I want! מירון הרשתה לי :)
בכל אופן.
צילום: Getty
לופיטה היא המתלבשת הטובה ביותר בעיקר מפני שאין לה תחרות. כולן לבשו את אותה השמלה / גוון / סטיילנג שממש קשה להבדיל ביניהן. אבל יודעים מה? בואו ניתן כבוד ללופיטה ולפראדה שלה:
צילום: Getty
Flawless.

ג'ניפר לורנס, יקירת האומה מאז שנפלה על המדרגות בדרכה לקבל את האוסקר שנה שעברה, היתה לבושה בשמלת דיור, כפי שסוכם מראש בחוזה שלה. (אני מבינה שהיא הפרזנטורית שלהם אבל אי אפשר רק דיור כל הזמן!)
צילום: Getty
אבל היי, היא נראית טוב! כן, היא מחזרה את "שרשרת הגב" משנה שעברה, אבל זה נחמד בעיניי, וזה מאוד מתאים לטקס שבו היא מבינה שהיא כנראה תיקח רק מקום שני.

איך היא לקחה את ההפסד ללופיטה?

צילום: Getty

אני חושבת שאעניק לשתיהן את הפרס.
All you need is love ♥