דפים

יום שבת, 11 בינואר 2014

People's Choice Awards: טרנד הבייסיק

רוב הכוכבות בטקס ה-People's Choice השאירו את ההופעה המעניינת שלהם בבית (נאלץ לחכות בסבלנות לטקס הגולדן גלובס ביום ראשון) ובחרו ללבוש שחור / לבן או נגזרותיהם.

אנה פריס בחליפה של נעים קאן
 צילום: Bauer Griffin
לעומת הקטסטרופה הצהובה שאנה לבשה בטקס האחרון שהשתתפה בו, ניתן לראות שיפור עצום. אפילו הייתי אומרת שזה ממש יפה אם היא רק היתה עושה מכפלת. כן, מכפלת אולי היתה מצליחה להסיח את דעתי מהמפשעה באורך קילומטר שלה. לא שיש לי בעיה עם מפשעות גדולות באופן חסר פרוצפורציה, אבל כן יש לי בעיה עם עודף בד ברגלי המכנסיים. 

ג'סיקה אלבה בשמלה של ג'יסון וו
 צילום: Wenn, Bauer Griffin
אני יודעת שאני אמורה להתרשם אוטומטית מכל שמלה של מר וו, ובמיוחד מהפרטים הקטנים שהופכים אותה לכל-כך מיוחדת (האורך, השסע, השרוכים בצד) אבל אני לא מצליחה שלא להסתכל על ג'סיקה ולחשוב: נו באמת. שמלת bandage וציצי שנוזל החוצה מכוסות החזייה. רע מאוד. 
לא שזה בעיה לבחורות כמו ג'סיקה, אבל אם היא באמת רוצה לדעת איך להשתלט על הקימורים שלה ולהדגיש אותם בצורה שהיתה גורמת אפילו לכריסטינה הנדריקס לקנא, כל שהיא צריכה לעשות זה להגניב מבט אל עבר קאט דנינגס, who nailed it at EVERY outfit she wore that night.
  צילום: Bauer Griffin
קאט, you're my new favorite. 
בת' בהרס, המשחקת לצד קאט בסיטקום הקליל "מרוששות", בחרה ללבוש שמלה של ג'יולטה, שהיא בדיוק הבלנד הנכון בין טרנדי לבין קלאסי. 
 צילום: Bauer Griffin
בתור אחת שמתחילה לבנות לעצמה שם בהוליווד, זו אחלה בחירה. 

עוד כוכבת בתחילת דרכה היא ניה ריברה. רק שקשה בימינו לזהות שזו אכן ניה ריברה כי היא מתאמצת מאוד להיראות כמו הראש של קים קרדשיאן עם בחירות הלבוש של ג'ניפר לופז. 
  צילום: wenn
וזו לא מחמאה. 
קשה לשים את האצבע מה לא בסדר בשמלת המייקל קורס שלה, אבל זה שם וזה לא עובד. 

ג'ניפר הדסון בשמלה של קאופמנפרנקו
 צילום: Bauer Griffin
ג'ניפר איז און א רול בזמן האחרון! אני לא יודעת מי הסטייליט שלה, אבל אם הוא זה ששכנע אותה לדבוק בעיצובים מינימאליסטים ומחמיאים - הוא המנצח הגדול של הערב מבחינתי. ג'ניפר מראה לכל האחרות על השטיח עד כמה קל להפיל לנו את הלסת, בלי פנפופנים בלונדיניים ובלי פיסות בד מיותרות מאחורה (אז זה מה שמפריע לי אצל ניה?)

שרה מישל גלר - המנצחת הגדולה של הערב, של כל ערב
 צילום: wenn
בלה בלה שרה זכתה בפרס על תכנית הקומדיה החדשה שלה בלה בלה. 
לא רלוונטי.
בנאום הזכייה שלה היא הודתה לכל המעריצים של "באפי ציידת הערפדים", המלווים אותה מאז ועד היום. 
שרה, ניצחת את כולם. נתראה בגלובוס הזהב!