דפים

יום שבת, 11 בינואר 2014

People's Choice Awards: שיעור בכימיה

בפעם האחרונה שראינו את קלי קוקו היא היתה לחוצת חתונה. מאז היא התגברה על סופרמן, התחילה לצאת עם טניסאי ליגה ב', והתחתנה איתו בליל הסילבסטר לאחר שלושה חודשים של חברות. הציניקנים מרימים גבה על הנישואים הזריזים. אנחנו מאחלות ברכות לזוג המאושר ושואלות: למי איכפת? לפחות היא תניח בצד את השמלות הלבנות ותחזור ללבוש... מה שזה לא יהיה:
צילום: Wenn
אני לא מצליחה להחליט אם זה בוהו-שיק או שק יוטה כחול מחורר. אני חושבת שאני נוטה לכיוון ה-שיק. כבר למדנו שלא לצפות מקלי ללבוש שמלה יפה וזהו, חייב להיות עליה משהו אחד quirky (או בעיניי: מכוער, אבל זאת אני).הבחורה רוצה ללבוש שמלה עם דוגמת פרחים עשויה מרכבות-גרביונים? סבבה. לפחות הצבע מקסים והגזרה תואמת את גופה להפליא.
אבל מה נסגר עם הנעליים?
צילום: Bauer Griffin
תיקון: מה נסגר עם הנעליים?!?!

anyway.
צילום: Bauer Griffin
לצד קלי, נכחו בטקס שאר בנות "המפץ בגדול", וזכו כולן בפרס סדרת הקומדיה הטובה ביותר. מים ביאליק, יהודיה כשרה, לבשה שמלה מקסימה שמצליחה להיות צנועה מבלי להיות דודתית.
מליסה ראוץ' (גם לי לא היה מושג שקראו לה בשם שהוא לא "ברנדט"), בחורה בגודל של הזרת שלי, נשכבה בתוך שטיח ורוד וגלגלה את עצמה עד הטקס.
צילום: Bauer Griffin
זו שמלה בהפתעה? if we unwrap this thing נקבל שמלה שמחמיאה למידותיה?
אבל עזבו הכל בצד רגע. יודעים מה הכי חסר פה?
צילום: Bauer Griffin
כימיה קבוצתית.
למרות שאני מעריכה את הצבעוניות הקולקטיבית שלהם בטקס שהיה ברובו שחור ולבן, זה בערך הדבר היחיד הנחמד שאפשר להגיד עליהם כקבוצה. איפה החיבוקים? איפה הכיף של להיות ביחד?
אולי מה שחסר לבנות של "המפץ הגדול" זה לא סטייליסט, אלא פשוט, חברה טובה על הסט שתגיד להן: אוי כפרה, לא.