דפים

יום שני, 13 בינואר 2014

אוי כפרה גלובוס הזהב: קולור-בלוק

טיילור סוויפט (בשמלת קרולינה הררה שהיתה ממש קרובה לקבל ממני ח"ח), לא היתה היחידה על השטיח האדום שזרמה על טרנד הקולור-בלוק העיקש. וכמו סוויפטי, כמעט כל מי שלבשה את הטרנד, נעה על הציר ה"סבבה" שבין mehhh לבין zzzzz.

סנדרה בולוק בשמלה של פרבל גורונג:
 צילום: Getty
אולי האכזבה הכי גדולה שלי מהטקס. עוד לא סיימתי להחמיא לסנדי על הפיג'מה המגניבה שלה מאתמול בלילה, והנה היא כבר מבאסת. אולי תשומת הלב שהיא קיבלה על הסרט "כוח המשיכה" עלה לה לראש, כי ברור שהשמלה הזו נבחרה על מנת לסובב לכולנו את הראשים. וכאן הבעיה: השמלה הזו (על סנדי, השמלה לכשעצמה דווקא בסדר), מדיפה ריחות של מאמץ יתר. מה בדיוק השמלה הזו מנסה לומר? לאן היא רוצה להגיע? מה היא רוצה להיות?
היא יותר מדי. היא פשוט יותר מדי. 

איימי אדמס בשמלה של ולנטינו:
  צילום: Getty
איימי לקחה אתמול את פרס השחקנית הטובה ביותר (לא ידעתי ש-American Hustle נחשב לקומדיה) כשהיא לבושה בולנטינו בעל וייב סבנטיז חזק. אולי זה הזויות החדות של המחשוף,אבל אני לא יכולה שלא להסתכל עליה ולדמיין - ולו לשבריר שנייה - אוהל קרקס (אוהל עשוי להפליא אבל עדיין קרקסי). 
אבל, אני אוהבת אוהלי קרקס, ורק המחשבה על קרקסים עושה לי נעים, במיוחד לאחר שקראתי את הספר המופלא The Night Circus. אז בעצם, איך אני יכולה שלא לאהוב את זה?
*למי השאלתי את "קרקס הקסמים"? אני חושבת שהגיע הזמן שאקרא אותו שוב.

אוברי פלזה ממש רוצה שתשימו לב אליה בשמלה של אוסקר דה-לה רנטה:
 צילום: Getty
.....
סורי נמנמתי רגע. פספסתי משהו?

ג'ולי בואן לבושה בקרולינה הררה:
  צילום: Getty
צריך שמלה מאוד מיוחדת בשביל לגרום לי להתחבר לקטיפה, אבל איכשהו, ג'ולי בואן עושה לי את זה. למרות שילוב הצבעים המאוס, ולמרות שאני לא המעריצה מספר אחת של האופן שבו הבד הזה נאסף בכבדות באזור המכפלת.
אבל - wow look at that tailoring!
איך אפשר לעקם את האף כשזה יושב עליה כל כך יפה? 
אי אפשר. 
קטיפה: הבסת אותי.